Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
kiedy UFO przybedzie?
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 1629
maritus6
20 sierpnia 2006

kiedy UFO przybedzie?
 
Igor

2 sierpnia 2023

wendol
Wczoraj o 23:40

Powinni go teraz porwać na obcą planetę ;)

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

2 sierpnia 2023

https://www.youtube.com/watch?v=MRqISvU9Odk :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

3 sierpnia 2023

wendol
Wczoraj o 21:26

Stary dobry kawałek.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

7 sierpnia 2023

A myślałem, że tylko ja to znam ;)

http://wendol.cba.pl/books/polecane/misja.pdf
Czytałeś?

https://www.youtube.com/watch?v=Tcr0DowCc30 ;)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

13 listopada 2023

Właśnie przybył nowy dedykowany kanał Sekielskich:
https://www.youtube.com/@KanaloUFO

I coś z innego kanału:
https://www.youtube.com/watch?v=KYPusA97kkI
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

16 grudnia 2023

Tutaj Szanowny Kolego pewien artykuł:


Kosmici atakują

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

17 grudnia 2023

"- Zostaliśmy oszukani. Zostaliśmy kompletnie wyrolowani - powiedział kongresmen cytowany przez "NYT". Jak powiedział Schumer, jego pomysł został odrzucony przez republikanów, przez co "ujawnianie dokumentów o UAP będzie leżało w gestii tych samych podmiotów, które blokowały ujawnianie przez dekady"."

Natomiast republikanie tłumaczą to tak:
"Według Tima Burchetta, republikańskiego kongresmena, który zgłosił projekt w Izbie, stało się tak z powodu nacisków służb wywiadowczych."

Ale tytuł dałeś clickbaitowy :))

Niestety polityka stanęła na przeszkodzie - służby wywiadowcze wolą kontrolować pewne sprawy, a republikanie: "łolaboga".

"Szambo". Fala komentarzy po decyzji prezydenta Dudy
""Przykre, Panie Prezydencie. Nawet Pan, podpisując ustawę o finansowaniu in vitro, uznał, że katolicyzm i pomijane przez zlaicyzowaną modę naukowe argumenty, a przypominane przez wiarę, nie są wartością. Polityka to szambo" - ocenił ksiądz Daniel Wachowiak."
Tak - kwestia tylko, gdzie bardziej śmierdzi, bo gdyby to od księży zależało, to nadal byśmy mieli coś w rodzaju średniowiecza.
Niby nie na temat, ale pokazuje z czym mają problem "polscy republikanie".

THE RETURN OF THE ANUNNAKI... What will happen?

Chrześcijaństwo - największa teoria spiskowa wszechczasów?
SEKIELSKI BROTHERS STUDIO
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

17 grudnia 2023

Ciekawy film o Powrocie Anunakich.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

17 grudnia 2023

Samo istnienie kosmitów jest największym zagrożeniem dla różnych religii.
Jeszcze by się okazało, że ci ich bogowie, aniołowie itp. to byli "zwykli" kosmici - tzn. istoty humanoidalne na "trochę wyższym" poziomie rozwoju i jesteśmy z nimi na tyle spokrewnieni, że możliwe są krzyżówki międzygatunkowe.
Dla dawnych ludzi my też bylibyśmy "bogami" z naszą bronią, pojazdami itd.
Nawet taka zapalniczka, czy latarka to byłyby "cuda".

Jak już przy "cudach" jesteśmy, to polecam coś mało znanego.
Ostatnio odkryłem cudowne urządzenie zwane smartfonem ;)
A na poważnie, to córce kupiłem model "trochę inny niż wszystkie" w bardzo dobrej cenie jak na specyfikację.
To się nazywa TCL 40 NXTPAPER.
Ma bardzo ciekawy wyświetlacz - matowy i nie przeszkadzają odbicia światła, odcisków palców też na nim nie widać.
Warto dokupić firmowe etui (w zestawie nie ma żadnego) z rysikiem - na Amazonie znalazłem.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Igor

17 grudnia 2023

wendol
2 godziny temu

Zapewniam Cię, że są duchowni którzy się tego faktu nie obawiają ;)
a co smartfona faktycznie ciekawy, a i cena niewygórowana.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

18 grudnia 2023

Ja też, mimo że jestem "duchowy" to się kosmitów nie obawiam :)
Może dlatego, że nie wyznaję żadnej bliżej określonej religii, więc kosmici nie są dla mnie zagrożeniem ideologicznym.
Dla mnie jacyś tam kosmici to też ludzie i jak każdy człowiek mają duszę, czyli element duchowy, który jest niejako przynależny innym wymiarom - tym "boskim".
Wierzę w jakąś "siłę wyższą" wszystko spajającą, a ludzie i... inni ludzie to jej części składowe.
Religie często mocno rozgraniczają "Boga" i ludzi, podczas gdy dla mnie ludzie też są manifestacją "Boga" i "on" poprzez nich działa.
No w końcu trzeba mieć jakieś ciało, żeby w tym wymiarze robić coś konkretnego :)
Np. zwalczać inne religie w sejmie przy pomocy gaśnicy ;)
A na poważnie to mamy tzw. wolność wyznania, a w Polsce oprócz katolicyzmu są też inne religie, więc gdyby miała być "demokracja", to w sejmie oprócz krzyża powinien wisieć krzyż z poprzeczką, krzyż z kółkiem, krzyż odwrócony, czy półksiężyc :)
Takie podejście wzięło się z dawnych czasów i hasła pt. "czyja władza, tego religia" i miało na celu "oznaczenie terytorium".
To był czas wojen religijnych i nie zapominajmy, że katolicyzm został wymyślony nie w Polsce, tylko w Starożytnym Rzymie jako religia, która miała uspokoić pospólstwo, by się nie buntowało i do dziś oprócz innych funkcji spełnia taką rolę - by człowiek czuł się "mały" i nie "podskakiwał" władzy, która jest mniej lub bardziej "boska" :)
Jak dla mnie w Sejmie mogą wisieć symbole różnych religii, znajdować się tam różne kaplice i odbywać obrzędy religijne, ale chyba nie tędy droga.
W krajach, gdzie jest więcej bardziej równorzędnych religii już dawno stwierdzono, że parlament to nie miejsce na takie rzeczy - niech sobie manifestują swoją przynależność w swoich kościołach, bo inaczej znowu, jak za dawnych czasów byłyby przepychanki o to, "czyja religia jest ważniejsza", i że "inni też mają prawo".
Czyn posła (osła) Brauna to był wybryk chuligański (ewentualne kwestie religijne mnie nie interesują tym bardziej, że w tym przypadku było to mocno związane z polityką), bo użycie gaśnicy proszkowej w miejscu gdzie są ludzie jest szkodliwe dla ich zdrowia - ta najbardziej poszkodowana kobieta ma teraz poważny problem ze zdrowiem, bo ma astmę i jej wzrok też ucierpiał.
Wróciła dyskusja na temat usunięcia krzyża z Sejmu i moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, bo i Żydzi się wyniosą, co niektórych bardzo ucieszy :)
Innym sposobem na "demokrację" jest wydzielenie stref w Sejmie i dzięki temu może niedługo usłyszymy tam też zawodzenie imama ;)

Aha - kosmici też wierzą w "Boga", ale kurde nie walczą w imię tego, bo na zdrowy rozum to coś bardzo ogólnego, co powinno łączyć, a nie dzielić - pod warunkiem, że ktoś nie wymyśli sobie jakiejś konkretnej religii związanej najczęściej z jakąś nacją, którą to właśnie "Bóg wybrał".
Zresztą na Ziemi religie są dla pospólstwa, a dla rządzących, polityków są "przykrywką", by zdobyć elektorat i powiększać strefy wpływów.
Dla kapłanów podobnie, a poza tym z tego żyją - to ich cały sposób na życie.
Tzw. przeciętni ludzie powinni być ponad tym i nie wdawać się w taką politykę, która im nie służy - służy rządzącym, by nimi manipulować.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

18 grudnia 2023

W książce "Eremita" Tuesday Lobsanga Rampy, mnicha z Tybetu, w książce w której jest PRAWDA, autor mówi o tym, że kiedyś na Ziemię przybyli Ogrodnicy Ziemii i wielokrotnie tu lądując na statkach kosmicznych, przywozili ze sobą zwierzęta i istoty ludzkie innego typu niż dzisisj, a wobec rozrób dawnych ludzi względem "bogów" wycofali swoich przedstawicieli stąd, i teraz też nie zamierzają powrócić, tylko się nam przyglądają, a na tubylca z Ziemii wzięli eremitę z Tybetu, najbardziej pokojowego państwa świata.

Ja się kosmitów nie obawiam, bo wiele z ras jest przyjaznych Ziemianom, są też takie, które szkodzą, ale nie spodziewam się teraz za mojego życia oficjalnego kontaktu, także pozostaje mi tylko i wyłącznie....

... zarabiać pieniądze i pracować na minimalną emeryturę, o ile ją kiedyś dostanę, a o kosmitów bym się tak nie martwił ;)

Pozdrawiam,
STRUMYK ;)
 

Będzie OK!
wendol

18 grudnia 2023

Best Evidence Proving Aliens Exist
https://www.youtube.com/watch?v=pL1tYz11hmk
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

19 grudnia 2023

Widziałem ten materiał, kontakt z kosmitami rozwiązałby wiele politycznych problemów lub przesunął środki ciężkości dotychczasowych problemów.

Przestudiuj dokładnie poniższy materiał, autor ciekawie wyjaśnia dlaczego ustały cuda i dlaczego mało kto się z nami kontaktuje.

Materiał jest stary, ale jak zobaczysz już wtedy rozumieli, żę coś się dzieje nie tak.


Dlaczego niema od jakiegoś czasu Cudów


Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Igor

19 grudnia 2023

STRUMYK
Wczoraj o 10:18

Lombsang Rampa świetny autor, przestudiuj jak możesz "Trzecie Oko".

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

19 grudnia 2023

"Cuda" nie ustały i kontaktów też jest sporo, tylko "rynek się nasycił".
Dziś mało co robi na ludziach wrażenie, bo wiele już poznali.
Mówi się np., że w dzisiejszych czasach nie ma już autorytetów.
W dawnych czasach, jak się znalazł jakiś mądry człowiek, to zaraz zostawał jakimś guru i miał grupę wyznawców.
A dziś?
Taki Jezus np. i reakcje: przecież ten gościu mówi oczywiste rzeczy.
Inna reakcja: p...doli głupoty.
Po prostu wrażenia by nie zrobił i mało kto by w ogóle zwrócił na to uwagę.
W sumie akurat Jezus też był mało znany w swoich czasach - dopiero, jak jakiś władca wpadł na pomysł, że to może być użyteczne i powstały legendy odpowiadające na zapotrzebowanie, to zrobiło się głośno.
Może w dzisiejszych czasach nie ma już zapotrzebowania?
Wiem Igor - chętnie byś napisał jakąś "ewangelię" ;)
Ewangelia wg... kogoś tam - ale to już "niemodne".
Niewątpliwie obecnie stosunki społeczne w cywilizowanych krajach są dużo bardziej "ludzkie" niż w czasach feudalnych i ludzie się skupili na poprawie warunków życia, natomiast kwestie jakichś "oświeconych" mają jeszcze znaczenie np. w Indiach, ale to raczej wśród niższych kast (biedoty) - reszta, jak wszędzie goni za pieniądzem.
W sumie można powiedzieć, że na sprawach duchowych skupiają się najbardziej ludzie, którzy na większe pieniądze nie mają co liczyć lub tacy, co je już mają i zrozumieli, że materializm jest "pusty" i nie daje spełnienia.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

20 grudnia 2023

Witam, pobrałem PDF Lobsanga Rampy na laptop "Trzecie Oko" i "Jaskinia Starożytnych", w wolnej chwili przeczytam :).
 

Będzie OK!
Igor

20 grudnia 2023

STRUMYK
4 godziny temu

Bardzo dobrze, życzę miłego i owocnego studiowania. świetny materiał. Może akurat znajdziesz w nim interesujące cię wiadomości.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

22 grudnia 2023

Odniosę się jeszcze Igorze do Twojej tezy, że "niema od jakiegoś czasu Cudów" i do materiału, który wrzuciłeś.
"Niema" jest osoba, która nie mówi, potocznie zwana niemową. Natomiast jak czegoś nie ma (brak), to piszemy to oddzielnie.
Może chodzi Ci o to, że w dawnych książkach, które wrzucasz jest sporo na ten temat - że kiedyś to były cuda, a teraz nie?
Pojęcie "kiedyś", "dawniej" itp. może obejmować okres kilku wieków, a "teraz" to kilka dziesięcioleci.
Ja jednak zauważyłem, że "teraz" jest mnóstwo takich rzeczy.
Wystarczy zajrzeć do jakiejś księgarni internetowej, do działu: wiedza duchowa, rozwój duchowy, ezoteryka, parapsychologia itp. - jest tam naprawdę dużo książek opisujących kontakty z istotami pozaziemskimi, z innych wymiarów, channelingi i różne "niewyjaśnione zjawiska" zwane niekiedy "cudami".
Chyba, że chodzi Ci o to "niekiedy".
W tekście, który wrzuciłeś autor zastanawia się nad objawieniami - które z nich są "boskie" (uznane przez Kościół), a które "nieboskie".
Już dawno zauważyłem, że jest to kryterium "urzędowe" i te "boskie cuda" dotyczą tylko osób mało że wierzących, to jeszcze mocno związanych z działalnością Kościoła, "mających zasługi" - wtedy można zostać nawet "świętym". Natomiast, jak powiesz coś niezgodnego z "nauką Kościoła", to w najlepszym przypadku zostaniesz olany, w gorszym uznają, że "zbłądziłeś", a w najgorszym posądzą cię o "szatańskość" - odwrotność "boskości" :)
Oczywiście najbardziej boskie cuda to: chodzenie po wodzie, rozstąpienie się morza, zmiana wody w wino, rozmnożenie ryb i chleba, rozmowa z płonącym krzakiem (to chyba jednak była diabelska sztuczka ;))...
To dopiero były cuda i rzeczywiście w dzisiejszych czasach już takich nie ma, ale dlaczego to już nie będę tłumaczył :))
No dobra: po prostu nie ma zapotrzebowania - brakowałoby odbiorców :))
Ale, jak dawno dawno temu takie rzeczy się zdarzały, to OK - widocznie to takie "inne czasy" były ;)

Kilka dni temu wrzuciłem wywiad z kanału SEKIELSKI BROTHERS STUDIO z Arturem Nowakiem - współautorem książki "Chrześcijaństwo. Amoralna religia".
Mam już tą książkę i czytam :)
Profesor Stanisław Obirek skomentował ją tak:
"To jest spojrzenie na polski katolicyzm bez złudzeń, podane bez znieczulenia. Ważna, a u nas wręcz rewolucyjna rozmowa o spustoszeniu, jakiego religia dokonuje w umysłach wyznawców."
A Obirek to teolog, historyk, antropolog kultury, profesor nauk humanistycznych, profesor zwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego, były jezuita.

Dlaczego Igorze ograniczasz się do książek "dawnych"?
Cuda tam opisane były bardziej cudowne, czy chodzi po prostu o prawa do publikacji?
Nie chodzi o to, by robić "przedruki", ale warto wiedzieć, że cuda nadal się zdarzają :)
Ja przeczytałem już tyle nowych książek o "cudach", że mój "rynek się nasycił" ;)
Kiedyś kupowałem też czasopisma typu "Nieznany Świat".
A niedawno pozbierałem w domu trochę książek "ezoterycznych" i zaniosłem do biblioteki - zamiast u mnie leżeć, to niech inni też sobie poczytają.
Teraz piszę - nie książki, tylko na Forum, ale to dla mnie nawet lepsza forma, bo bardziej "żywa", interaktywna i mogę się odnieść do wydarzeń bieżących, a nie tylko do tego, co było "kiedyś".
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

22 grudnia 2023

wendol
20 godzin temu

Z nowych książek czytam w zasadzie tylko literaturę naukową. To co dotyczy ezoteryki lub rzeczy o których tutaj niekiedy mówimy to w większości literatura skandalu lub sukcesu.

Na spotkaniu z prof Stanisławem Obirkiem kiedyś byłem, no ale to jest już polityka społeczna.

Mnie interesują konkretne zjawiska, np. takie jak to:

Konkretne Zjawisko


Inne konkretne zjawisko

Pozdrawiam Serdecznie
Igor

ps. wniosek z tego taki, że Niebo już w ramach Niebieskiej Polityki, nie przysyła na Ziemię podobnych Posłańców a ostatni też zostaną zabrani. Dlatego wrzuciłem ten tekst, gdyż już 100 lat temu do takich wniosków doszli. Dziwi mnie jednak, że nic z tym nie zrobili.
 

Niech Moc Będzie z Tobą
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 1629
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.