Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Coś co chcecie pokazać
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 7006
wyckret

7 stycznia 2007

Witam wszystkich. Otóż pomyślałem sobie, że można by założyć temat specjalnie przeznaczony na...właśnie, co?

Wszystko czym chcielibyście się pochwalić, pokazać innym, lub rozreklamować. Można tu wrzucać linki, filmiki, muzykę, obrazki itp.

Czym to się różni od innych tematów? Niczym. Ale żeby nie doprowadzać do sytuacji offtopikowania, przerywania dyskusji, wszystko, co chcecie można tu wrzucić. Co o tym myślicie? Jeżeli, pomysł Wam nie odpowiada, nie piszcie, temat odejdzie w zapomnienie.


Czyńmy zło! ]:->
 
wendol

2 lipca 2021

Właśnie taki model rodziny jest najszczęśliwszy. Wcale nie chodzi o tradycyjny układ
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

27 lipca 2021

wendol

Zerknij na to w wolnym czasie.

Wpływ modlitwy na aurę

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

28 lipca 2021

Wiara czyni cuda, sugestia, autosugestia...
Byłem z córką u specjalisty - powiedział to, co Ty i ja, że musi wierzyć w powodzenie i wykonać określoną pracę, której nikt za nią nie zrobi - programować się pozytywnie.
Byłeś do niego sceptycznie nastawiony, że cudotwórca, magik itp., a okazał się przede wszystkim dobrym psychologiem i realistą.
https://marekszwedowski.pl
Natomiast odnośnie religii itp., to jest człowiekiem wierzącym, ale powiedział, że niestety wiele osób wykorzystuje kwestie wiary w celu straszenia innych i sprawowania władzy.
Bardzo fajny człowiek: inteligentny, dowcipny, dużo różnych historii opowiada, ale jak trzeba to wali prosto z mostu bez owijania w bawełnę :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

31 lipca 2021

wendol
3 dni temu o 21:40

Grunt, że macie jakiś postęp. To jest najważniejsze.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

24 sierpnia 2021

Szwedowski polecił hipnotyzera - dr Andrzeja Kaczorowskiego
http://www.kaczorowski.info.pl

Pozdrawiam z Rezydencji Rosato we Wrocławiu :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

24 sierpnia 2021

wendol
godzinę temu

Kolega Kaczorowski porządna firma, trzymam za was kciuki zobaczymy jak wam pójdzie.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

25 sierpnia 2021

Przed wyjazdem do Wrocławia żona zaskoczyła mnie pozwem rozwodowym.
Dzień przed podróżą złożyłem w Sądzie odpowiedź.
Oto, co napisałem:

Wysoki Sądzie
Zgadzam się z wnioskiem mojej żony (...) o rozwód bez orzekania o winie.
Na tym mógłbym zakończyć, ale nie zgadzam się z jej wnioskami, które delikatnie mówiąc mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.
Po szybkim i dość pobieżnym (bo wybieram się z córką do Wrocławia na terapię) zapoznaniu się z jej pismem chciałbym mimo wszystko (chyba niepotrzebnie) coś dodać.

1. Podziwiam ją, że udało się jej załatwić "rozwód kościelny", bo ja nie chcę mieć do czynienia z urzędnikami KrK.
Wypisałem się z tej instytucji składając Akt Apostazji, ale ona w nich wierzy, więc musiała jakoś swój wniosek uzasadnić.
2. Miała trudne dzieciństwo i ojca, który się nad nią znęcał na różne sposoby.
Niestety, ale podobnie zachowywała się w stosunku do naszych dzieci, tłumacząc że jest dla nich i tak lepsza niż jej ojciec był dla niej.
Natomiast nie podobało się jej, że ja miałem przyjemne dzieciństwo.
Nie tylko biła nasze dzieci najczęściej plastikową łapką na muchy (zdarzyło się, że nie chciała by poszły do szkoły, bo miały widoczne ślady na ciele), ale znęcała się nad nimi psychicznie o wszystko obwiniając, zmuszając do chodzenia do kościoła i spowiedzi, i straszyła je piekłem.
Wymyśliła sobie, że są opętane i poszła z nimi do egzorcysty.
Nie chwaliła ich, nie wspierała, tylko wpędzała w kompleksy, w poczucie winy.
Tłumaczyła, że musiałaby mieć za co je chwalić, ale powodów nie miała.
Za to miała powody, by je ciągle o coś obwiniać - np. o plamy na ubraniach i o to, że nie chcą się jej bezwzględnie słuchać, bo nie wykonują bez zastanowienia jej "rozkazów".
Zwrotów grzecznościowych nie używała.
Jak zaczynała się na nich wyżywać, to nie mogła skończyć - wpadała w jakąś furię, biła czym popadnie i gdzie popadnie, aż padały na podłogę, płakały i dostawały spazmów.
Gdy ktoś miał inne zdanie od niej na temat wychowywania dzieci i na inne tematy, to "wysyłała" takie osoby do piekła - straszyła tym innych.
Mnie oprócz tego postraszyła kiedyś Policją, jak już nie mogłem na to wszystko patrzeć i chciałem, żeby się uspokoiła - stwierdziła, że chcę ją pobić, więc sam jej przyniosłem telefon i powiedziałem, żeby zadzwoniła. Zmieniła zdanie, ale powiedziałem jej, że ma w tej chwili zadzwonić. Zrobiła to. Przyszedł młody Pan Policjant i też młoda Pani Strażniczka Miejska. Coś im nakłamała, ale zauważyli, że jestem spokojny i rzeczowy, a ona rozmawiając z nimi unika spojrzeń - nie patrzy w oczy. Pani ze Straży Miejskiej powiedziała mi, że powinienem wystąpić do Sądu o odebranie jej dzieci, ale dodała, że niestety praktyka w Polsce jest taka, że dzieci najczęściej zostają przy matce.
3. Moje dzieci są bardzo inteligentne, wrażliwe, wesołe, z poczuciem humoru, artystycznie uzdolnione i miały poczucie własnej wartości, ale jej się to nie podobało, więc próbowała je zmienić na swoją "modłę".
Gdy jedna z nich trafiła do Szpitala Psychiatrycznego z powodu silnych stanów lękowych, to Pani Dyrektor wezwała mnie i moich rodziców na rozmowę, by dowiedzieć się o co chodzi. Gdy się dowiedziała, to miała do nas wręcz pretensję, że nie napisaliśmy do Sądu o ograniczenie mojej żonie praw rodzicielskich.
Odpowiedzieliśmy, że się na tym nie znamy, więc sama napisała do Sądu.
Postanowieniem Sądu dzieci zamieszkały u moich rodziców, którzy stali się rodziną zastępczą.
Teraz muszą się leczyć psychiatrycznie, co sporo kosztuje - mieszkają z moimi rodzicami w dość dużym domu w Rembertowie i to oni w głównej mierze ponoszą koszty. Ja też tam jestem (mam blisko) przez większość czasu - do swojego mieszkania wracam na jakieś dwa dni w tygodniu.
Właśnie wybieram się z Asią na kilka dni do specjalisty do Wrocławia, więc to, co tu zawarłem spisałem na szybko.
4. Podczas rozprawy o separację wątek o moim niby to nie partycypowaniu w kosztach już był poruszany i Pani Sędzina odniosła się do zarzutów mojej żony.
Teraz powiem tylko tyle, że moim błędem było to, że co tylko zażyczyły sobie dzieci, to od razu im kupowałem - nie musiały czekać na jakieś święta, czy urodziny - dostawały natychmiast i ostatnio je za to przeprosiłem, bo skutek jest taki, że ogólnie w życiu chcą mieć, osiągać wszystko bez czekania i są bardzo niecierpliwe.
Moja żona zawsze była "biedna", więc to ja kupowałem dzieciom różne droższe zabawki, sprzęty typu odtwarzacze MP3, odtwarzacze płyt, konsole do gier, tablety, komputery...
Mieliśmy też z żoną wspólne konto, na które przelewaliśmy równe kwoty na wydatki bieżące.
5. Moje dzieci nie mogą za radą Pani Dyrektor Szpitala Psychiatrycznego i innych psychologów i psychiatrów spotykać się same z moją żoną - ja w tym uczestniczę, a właściwie uczestniczyłem, bo już nie chcą się z nią spotykać.
Gdy same się z nią spotykały, to kończyło się to poważnym spadkiem nastroju, stanami lękowymi, a nawet myślami samobójczymi.
Z moją żoną można o różnych rzeczach rozmawiać, ale wszystko, co dzieje się na świecie tłumaczy "szatanem", masonami, którzy jej zdaniem jedzą dzieci i ciągle mówi o jakiejś wielkiej wojnie i końcu świata.
Twierdzi, że trzeba iść szybko do spowiedzi, bo później będą kolejki, a kto nie zdąży się wyspowiadać, ten pójdzie do piekła.
Specjaliści, z którymi rozmawiałem twierdzą, że ma psychozę religijną i powinna się leczyć.
Dzieci mówią, że jest "głupia i chora", i że to nie jej wina, bo jest nieświadoma.
Znalazła sobie coś, w co weszła po same uszy i może jej z tym dobrze, bo wszystko jej to tłumaczy w prosty sposób na zasadzie czarne/białe. Może jej to szkodzi zdrowotnie, ale to już nie moja sprawa, skoro tak chce.

Wysoki Sądzie - mimo powyższego wnioskuję jak na wstępie o rozwód bez orzekania o winie.
Ewentualną winą obarczyłbym KrK i ich szkodliwą dla ludzi ideologię.
Dzięki mojej żonie zrozumiałem do czego to prowadzi, bo wcześniej się tym nie interesowałem, choć jestem osobą wierzącą w jakąś "siłę wyższą".
Przede wszystkim wierzę w dobrych ludzi i nie uważam, by mieli jakiś "grzech" tylko dlatego, że się urodzili, bo jacyś ich przodkowie chcieli znać prawdę.

Igor
Dziś idziemy na drugi "seans", ale już mogę powiedzieć, że Pan Andrzej to na pewno jeden z najlepszych (lub najlepszy) specjalista od tych spraw w Polsce.
Pewnie wg mojej żony (już niedługo byłej) jest opętany, jak wszyscy ludzie nie będący fanatykami katolickimi.
Pozdrawiam i cieszę się, że istnieją normalni ludzie na tym świecie, bo żona dała mi mocno do wiwatu.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
STRUMYK

3 września 2021

Ciekaw jestem tego, jabym poszedł na taką sesję, to co by z niej wynikło?
 

Będzie OK!
Igor

7 września 2021

STRUMYK
4 dni temu o 11:00

Jak chcesz zrobimy taką sesję online przez forum:

zrób tak stań przed lustrem Strumyku i wpatrując się sobie w oczy nawiąż ze sobą samym głęboki kontakt, wpatruj się w swoje oczy i oddychaj spokojnie przez jakieś 3 minuty, nastaw w tym celu budzik w komórce.

Kiedy usłyszysz dzwonek z całej siły jaka w tobie jest i najgłośniej jak umiesz zadaj sobie, utrzymując ten kontakt wzrokowy z samym sobą, następujące pytanie - zadaj go 6 razy:

- dlaczego jeszcze nie znalazłem pracy?

Potem zapisz szybko odpowiedź jaka pojawiła ci się w głowie i nam ją tutaj opisz.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Igor

7 września 2021

STRUMYK
4 dni temu o 11:00

Jak chcesz zrobimy taką sesję online przez forum:

zrób tak stań przed lustrem Strumyku i wpatrując się sobie w oczy nawiąż ze sobą samym głęboki kontakt, wpatruj się w swoje oczy i oddychaj spokojnie przez jakieś 3 minuty, nastaw w tym celu budzik w komórce.

Kiedy usłyszysz dzwonek z całej siły jaka w tobie jest i najgłośniej jak umiesz zadaj sobie, utrzymując ten kontakt wzrokowy z samym sobą, następujące pytanie - zadaj go 6 razy:

- dlaczego jeszcze nie znalazłem pracy?

Potem zapisz szybko odpowiedź jaka pojawiła ci się w głowie i nam ją tutaj opisz.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

30 września 2021

Praca oznacza dużą zmianę w życiu, a niektórzy nie lubią lub boją się zmian ;)

A teraz zaległa "prasówka" :)

Naukowcy stworzyli skrobię z dwutlenku węgla. To prawdziwa rewolucja
Niektórym wystarcza, że mają co do michy włożyć ;)

Produkcja "na hałdy". Auta są, ale nie można ich sprzedać
COVID i praca i nauka zdalna. Do tego kryptowaluty, bo ludzie nie wiedzą w co inwestować, żeby nie stracić, bo stopy procentowe niskie, gdyż zadłużenie światowe jest wysokie - tu też COVID, a właściwie polityka z tym związana swoje zrobiły - dobiły.
Teraz mamy jeszcze więcej pustego pieniądza, większe zadłużenie, inflację i wyższe ceny.

Najczęściej wykorzystywane znaki zodiaku. Są zbyt miłe dla innych ludzi
O dziwo się zgadza...
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

2 października 2021

https://www.youtube.com/watch?v=tqEOB_MdLDY
Jak biegałem do pracy, to w tłumie różne rzeczy robiłem - tzn. przeważnie szybkie biegi między ludźmi, więc na testach sprawnościowych nie miałem problemów :)
Jeśli chodzi o coś, co można by nazwać elementem parkouru, to znalazłem sposób, jak szybko, mimo tłumu wbiec z tramwaju do przejścia podziemnego: ustawiałem się w przednich drzwiach, wybiegałem na murek i skakałem w dół na schody. Reszta tłumu dopiero wchodziła na schody, a ja zeskakiwałem przed nimi.
Niestety w centrum Warszawy w godzinach szczytu trzeba mocno kombinować, jak ktoś się spieszy. Można oczywiście wcześniej wstać i się nie spieszyć, ale rano wstać ciężko, jak ktoś prowadzi nocny tryb życia, a poza tym jak się człowiek nie spieszy, to nie ma motywacji, by codziennie trenować biegi i inne wygibasy :)
Jeśli chodzi o ten filmik, to szacun i respect :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

7 października 2021

Pechowy złodziej z Barcelony. Chciał ukraść plecak turyście, ale trafił na polskich...
Też miałem ostatnio do czynienia z pechowym złodziejem.
Chciałem pomóc człowiekowi, bo szukał pracy w Warszawie - spawacz ze specjalizacją aluminium.
Wyniósł mi trochę sprzętu komputerowego za około 1000 zł, a powyżej 500 zł to już nie wykroczenie, tylko przestępstwo.
Znalazłem w lombardzie, powiedziałem żeby pracownik to zabezpieczył, i że mam faktury (wydrukowałem z internetu) - odpowiedział, że muszę iść na Policję. Poszedłem, postałem w kolejce... pan Policjant powiedział, że odwaliłem za nich pół roboty. Pogadaliśmy, ponarzekał na różne braki w firmie i procedury. Powiedziałem, że decydenci nie mają pojęcia o potrzebach. Poradził, żebym przyszedł za dwa dni i dowiedział się, kto wziął sprawę - żebym naciskał, pilotował, czy coś w tym stylu. Dziś miałem iść i znowu stać w kolejce, ale zajrzałem po drodze do lombardu i dowiedziałem się, że Policja była tam już wczoraj i zabrali sprzęt :) Już nie zginie :)
Policjant tyle się napatrzył na patologię, że stracił wiarę w ludzkość - powiedział, że nie wierzy w resocjalizację, że tacy ludzie będą tak robić zawsze, bo mu tłumaczyłem, że taki człowiek jak nie zrozumie, to później zrobi jeszcze większą krzywdę komuś i sobie. Powiedział, że tamten pewnie dostanie w zawiasach i dozór.
Policja jest niedofinansowana, bo złodzieje są tym średnio zainteresowani.
Powiedział, że Policja straciła szacunek u ludzi, bo są zmuszani by aż za bardzo chronić polityków.
Moim zdaniem politycy demoralizują społeczeństwo, bo dają zły przykład.
Kiedyś poszedłem do spowiedzi, że chcę się wyspowiadać z tego, że tracę wiarę w KrK. Ksiądz mi odpowiedział na pytanie dlaczego źle robią w ten sposób, że to jest służba i muszą robić to, co im zwierzchność nakazuje.
Bywa, że zwierzchność nie ma pojęcia o wielu sprawach, że są dyletantami, ale bywa też tak, że to najwięksi przestępcy.
KrK ma tak bogatą przeszłość i teraźniejszość ze swoją ideologią, by otumaniać i doić masy, jak już staną się ciemne, że wg praw kosmicznych są hamulcowymi, którzy opóźniają rozwój, a przez to ludzie cierpią.
Kościół dba o swój interes - żeby ludzie byli jak najdłużej ciemni, bo wtedy są ich klientami.
No cóż - cała armia funkcjonariuszy KrK też walczy o swoje przetrwanie, ale wzrostu poziomu ludzkiej świadomości nie powstrzymają.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

8 października 2021

PiS łamie polskie prawo - za sprawy związane z TK grozi im do 10 lat więzienia.
Mówią, że trzeba ustalić prymat prawa krajowego nad unijnym :))
Gdyby przestrzegali prawa, to nie mieliby takiej władzy, jak mają, więc kłamią i cenzurują - TVN im się nie podoba, bo ujawnia co robią.
Unia pilnuje przestrzegania prawa krajowego i unijnego, bo obywatele danego państwa są też obywatelami Unii i trzeba ich bronić przed przestępczym rządem, a poza tym jak jakiś kraj chce należeć do Unii, to musi spełniać określone standardy.
Jeśli Ziemia chce należeć do większej Unii, to też musi spełniać określone standardy.
To się opłaca - transfer technologii itp. i postęp w rozwoju duchowym.
Tylko, co zrobić z ludźmi, którzy w imię własnych interesów szkodliwych dla ogółu chcieliby wyjść z Unii, bo stanowi ona zagrożenie dla ich zbójeckich rządów.
Niech sobie wychodzą, ale sami: na Węgry, na Białoruś, czy do Rosji - tam znajdą podobnych sobie i się dogadają.
Ludzie muszą się rozwijać, musi wzrastać świadomość, by sami pogonili złe rządy.
Nie dajcie się skorumpować, nie dajcie sobie wmówić, że też jesteście źli, nie bierzcie udziału w takich rzeczach, bo będą mieć na was haki i nie będziecie mieć w swoim sumieniu siły, aby się im przeciwstawić.
Bądźcie święćsi od papieża - to akurat łatwe, bo ta instytucja... - wiadomo, o co chodzi - nie chcą, żeby ludzie dorośli, tylko byli dziećmi tych Ojców. Jak chcą być pasterzami, czy ojcami, to niech sprawią sobie owieczki, czy dzieci, ale niech zadbają o ich rozwój - by dzieci były mądrzejsze od nich, a o owcach niech przestaną pierdolić, bo wszyscy ludźmi jesteśmy tu i teraz, więc niech będziemy lepszymi ludźmi dla siebie nawzajem, zamiast mówić, że nas to nie dotyczy, bo mamy władzę, a reszta jest głupia. Najgorzej, jak ktoś chce, żeby tak było i innych ogłupia lub na mądrzejszych nasyła już ogłupionych.
Czekam na jakąś poważną debatę światową o rozwoju, a przeciwko rozbojowi.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

9 października 2021

wendol

Grunt, że udało ci się wszystko wyjaśnić ale tak to bywa dzisiaj z pomocą, chcesz pomóc i nic tylko same kłopoty człowiek ma z tego powodu.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

11 października 2021

Kiedyś to nawet jednego ukrzyżowali...
Tzn. tysiące... buntowników - tak takich reżimy nazywają.
Bo wiesz - jak jakieś powstania zbrojne organizujesz, to jesteś mniejszym "przestępcą" niż ktoś, kto ludzi uświadamia, sprawia że nabierają poczucia własnej wartości, bo wtedy buntują się jeszcze skuteczniej i przede wszystkim mają wewnętrzną siłę.

Reżim w Polsce się umacnia - już nie odwołasz się do Strasburga, bo PiS(s) wszystko olewa.
Jeszcze trochę i będzie jak za komuny - więźniowie polityczni itp.
Na razie jeszcze nie wszyscy sędziowie współpracują z PiS-owskim reżimem.
Za komuny było gorzej, ale jakoś to obaliliśmy.
Tylko trzeba się wreszcie obudzić, bo gotują żabę.
"Owce muszą się stać wilkami" - taka sentencja była pokazana w serialu "Templariusze".
To kiedy ten bunt narodowy? Więcej strajków... - tak upadła komuna.
Trzymajmy się razem i nie pozwólmy rządzącym się dzielić - bądźmy mądrzy.
Nie współpracujcie z nimi - kiedyś przyjdzie rozliczenie.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

12 października 2021

https://www.youtube.com/watch?v=ts2_11R5xXQ
Nic nie poradzę, że lubię takie klimaty.
Mam taką kuchenkę - kupiłem na "koniec świata".
Mam nadzieję, że się nie przyda i jestem/byłem głupi.
Kuchenka i paliwo (benzyna alkilowa i nafta) sobie leżą, a jak chcę kontaktu z przyrodą i trochę ognia, to wtedy ognisko robię lub używam małego, składanego piecyka rakietowego, do którego wystarczy wrzucić kilka gałązek, a pali się prawie jak kuchenka gazowa - nazywają to też "wood gas stove".
Lampkę naftową też warto mieć - na parafinowej rozpałce do grilla też działa.
Ogień to bardzo przyjemna rzecz: ciepło, światło i ładnie, jakoś tak "magicznie" wygląda - miło się robi.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

14 października 2021

Cała historia ludzkości jest FAŁSZYWA, teraz wszystko stanie się jasne
Raczej nie cała :))
Kiedyś czytałem wywiad z jakimś profesorem, który największy problem miał z tym, że trzeba by pisać na nowo podręczniki i "po co?".
No wiecie - jest jakaś "tradycja" i po co to zmieniać.
Profesorowie tony książek napisali, reszta przepisała, są już ustalone ramy, katedry, autorytety...
A co z prawdą, nauką, rozwojem?
A po co to komu? Już przecież wszystko ustalono - teraz można siedzieć na d... i odcinać kupony.
Może jakimś młodym... duchem profesorom będzie się chciało coś badać, odkrywać i nie będą się bać, że podpadną starszym, albo jakiejś władzy, której nie zależy na prawdzie i rozwoju ludzi - oby ze strachu przed utratą władzy nie zależało im na czymś odwrotnym.
Co tak niektórym na tej władzy zależy?
Pieniądze i jakaś podnieta związana z rządzeniem?
Tylko to?
A może boją się utraty tego, bo wyda się, że kłamali, kradli i ludzi w niewiedzy trzymali?
Trzymanie ludzi w ciemnocie i hamowanie rozwoju to zła rzecz nawet wg ludzi w innych wymiarach, czy będących już "tam". Dla Boga to też wkładanie kija w szprychy.
Bo wiecie - jak ktoś tu przychodzi, to też nadal jest obywatelem "zaświatów" i nie podoba się, jak władze ziemskie źle traktują obywateli "Unii" tzn. ... wszechświata.
Bójcie się ludzi i bójcie się Boga, albo się nie bójcie, jak złych rzeczy nie robicie - po prostu przestańcie to robić.
Teraz już wiecie i nie możecie powiedzieć, że nie wiedzieliście.
Głupota też boli - zwłaszcza tych, którym krzywdę robicie, ale was będzie bolało bardziej, jak już zostanie wam to wyjaśnione.
Bo wiecie - od rządzących, tych co mają większe możliwości, decydują - wymaga się więcej.
Nadprzeciętna apoptoza biernych neuronów - ludzi zabija... głupota.
Jeśli generujecie głupotę, to zabijacie ludzkość.
Głupie konflikty, walki o władzę itp. prowadzą do wojen na różnych płaszczyznach, nerwów, a wtedy ludzie słabo myślą i włączają się bardzo prymitywne instynkty: uciekaj, albo walcz - o coś konstruktywnego, budującego wtedy bardzo trudno.
I kto ma dalej ogarniać tą cywilizację, jak ludzi ogłupiacie?
Do tego potrzeba wielu mądrych, bo inaczej to wszystko się zawali.
Sztuczna inteligencja to ogarnie?
Wolę prawdziwą... mądrość, a nie tylko inteligencję, bo mądrość ma wizję, a inteligencja tylko kalkuluje... jak utrzymać się na wierzchu szamba i jak być największym gównem - może wszystko zniszczyć: siebie, innych - jak nie zaczniemy wreszcie myśleć na poważnie, jak wprowadzić naprawdę poważne zmiany w myśleniu.
Jak będziecie szkodzić ludziom i planecie, to włączą się naturalne mechanizmy apoptozy, bo to rodzaj organizmu.
Dziś spotkałem po długim czasie sąsiada - bardzo lubimy ze sobą rozmawiać. Powiedział, że ja się w ogóle nie starzeję - przesadził, ale zdradziłem mu sekret: poczucie humoru :)
Rozpromienił się, a jak doszedłem do przystanku, to nastąpiła dziwna synchroniczność zdarzeń: na dużym przystankowym ekranie, gdzie wyświetlają pogodę, różne informacje miejskie, mapę z aktualnym miejscem jadących autobusów... po raz pierwszy zobaczyłem dowcip: Jaki jest ulubiony napój masochistów? - Red Ból :))

Polecam film, dzięki któremu wiele zrozumiałem - bardzo wiele:
https://www.youtube.com/watch?v=3WQSqlfsbhU
Zrozumiałem jak to działa, że spotykają mnie niesamowite zbiegi okoliczności, że miewam nawet natychmiastowe wizje odnośnie tego, co zdarzy się za chwilę lub później...
Zrozumiałem też, że mam nadmiar energii, którą muszę się dzielić z innymi.
Teraz zrozumiałem jakie to proste - jak ktoś jest w wyższych wymiarach wibracyjnych, bardziej radosnych i widzi piękno, to ma dużo energii, bo tak... to działa.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

14 października 2021

Kolejny niesamowity zbieg okoliczności:
Te znaki zodiaku żyją najdłużej. Zachowują wieczną młodość
I znowu dziwne, że takie "głupotki" się zgadzają.
Kiedyś jednego dnia w pracy miałem serię niesamowitych zbiegów okoliczności i dziewczyna się dziwiła - powiedziałem, że mam tak często w życiu, że przestałem się dziwić.
Dziś, po obejrzeniu tego filmu zacząłem się dziwić na nowo, bo zrozumiałem jak to działa.
Tylko, co ja takiego robię dobrego, że tak mam?
Chyba w jakiś sposób pomagam ludziom.
Nawet się nie staram - po prostu jestem sobą i samo przychodzi.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

19 października 2021

Na Ziemi istnieje kosmiczny naród. Ma ponad milion obywateli
Całkiem mądry manifest.
Polacy też bywają prześladowani przez rządzących z wymienionych tam powodów, a Polki to już w ogóle mają przerąbane w tym katolickim kraju.
To nie jest chrześcijaństwo, tylko opresyjny katolicyzm - to tak, jak na bazie szczytnych idei socjalizmu wymyślono komunizm.
Morawiecki będzie występował w PE i TVPiS pokaże jak wspaniale poucza EU. Zlikwidują Izbę Dyscyplinarną, ale zrobią "jeszcze lepszą reformę" sądownictwa. EU chyba się na to nie nabierze, bo to by oznaczało, że Polacy będą mieli jeszcze mniejsze szanse na uczciwe procesy w konfrontacji z autorytarną władzą.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 7006
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.