Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Coś co chcecie pokazać
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 7006
wyckret

7 stycznia 2007

Witam wszystkich. Otóż pomyślałem sobie, że można by założyć temat specjalnie przeznaczony na...właśnie, co?

Wszystko czym chcielibyście się pochwalić, pokazać innym, lub rozreklamować. Można tu wrzucać linki, filmiki, muzykę, obrazki itp.

Czym to się różni od innych tematów? Niczym. Ale żeby nie doprowadzać do sytuacji offtopikowania, przerywania dyskusji, wszystko, co chcecie można tu wrzucić. Co o tym myślicie? Jeżeli, pomysł Wam nie odpowiada, nie piszcie, temat odejdzie w zapomnienie.


Czyńmy zło! ]:->
 
wendol

9 czerwca 2023

Skoro już wiesz Nicze, że jestem Ukraińcem lub mam takie pochodzenie (nic mi o tym nie wiadomo), to o czym tu rozmawiać?
Gdybym był Ukraińcem, to bym był i co z tego?
To jakieś "uwłaczające", czy co?
Jestem "ochlapusem z kałuży" i mam poglądy banderowskie?
Zdjąłeś mi... (zapewne tą "banderę" lub banderolę) i już wszystko wiesz.
Wg Twojej "definicji" nawet Japończycy są Ukraińcami, bo im pomagają - może mają "ukraińskość" w genach?
Niech Ci będzie Nicze - to była tylko "operacja specjalna" mająca na celu wyzwolenie całej Ukrainy od wpływów faszystowskich i banderowskich.
Gdyby Zachód się nie włączył, to nie byłoby wojny i już dawno zostałyby zlikwidowane te wpływy, a tak to ginie mnóstwo ludzi, bo jest eskalacja.
Dzięki Tobie Nicze zrozumiałem myśl przewodnią Putina.
Tylko, że Ty też tak myślisz.
Tobie już się nie da pomóc - straciłem wiarę w Ciebie.
Putin może być z Ciebie dumny - jesteś bardziej "rosyjski" (raczej "radziecki") niż wielu Rosjan.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

9 czerwca 2023

Nie wiem, czy wiesz, ale wśród Rosjan jest wielu Ukraińców i na odwrót.
Tu nie chodzi o narodowość, pochodzenie itp., tylko o mentalność.
Albo ktoś jest za demokracją itp., albo za dyktaturą putinowską i powrotem ZSRR, za napadaniem na sąsiednie kraje i ich podbijaniem.
Putin wpadł na "genialny pomysł", by Rosja była znów "wielka", a Ukraińcy wolą być w UE, jak choćby kraje nadbałtyckie.
Rozumiem Nicze, że jakiś biedny Rosjanin, gdzieś z dalszego wschodu, który ogląda tylko telewizję rządową (taki odpowiednik TVP) może czegoś nie rozumieć, ale Ty Nicze mieszkasz w Polsce, masz dostęp do internetu, więc to, co wygadujesz jest tym bardziej podejrzane, ale może Cię "przeceniam", bo skoro wierzysz w płaską Ziemię, to... już nie mam pytań.
Tak, tak, wiem Nicze - "za komuny było lepiej", "sprawiedliwiej", a Zachód "rozkrada", więc Putin chciał zawalczyć przynajmniej o Ukrainę, bo Białoruś już ma, a jak nie będzie walczył o "wielką, zjednoczoną Rosję", to wreszcie i do Rosji przyjdą "wpływy Unijne" i to całe "rozkradanie" państwowego na rzecz tych burżujów, kapitalistów, faszystów i banderowców.
Ja już dawno zrozumiałem Ciebie Nicze, ale Ty siebie chyba jeszcze nie.
Ciągle powtarzasz, że o "kasiorkę" chodzi, więc przymykasz oczy na rosyjskie (putinowskie) zbrodnie, bo za komuny zapewne nie było tych, co "mają więcej". Byli, ale to było "państwowe", więc "wspólne" i jakiś "Kowalski" z Twojego otoczenia Cię nie denerwował i nie "okradał", tylko wszyscy byli "równo dojeni" przez pa...rtię.
Komuna nauczyła ludzi bezradności, liczenia na państwo, ale też cwaniactwa i właśnie rozkradania państwowego, bo nie można było mieć własnej firmy.
Dlaczego na tym całym Zachodzie jest tak dobrze, wysoki poziom życia mają?
Bo jest dużo firm, które ze sobą konkurują - nie ma monopolu, a ci co mają więcej płacą wyższe podatki, ale takie żeby mogli nadal prowadzić działalność dla dobra wszystkich.
W Polsce mamy to już od dość dawna, ale Ty Nicze chyba nadal jesteś na etapie "walki proletariatu".
Tak, jak kiedyś Polacy wyjeżdżali na "Zachód", tak teraz Ukraińcy przyjeżdżają do Polski (to nie jest tylko kwestia ucieczki przed wojną) i widzą co jest lepsze - czy system "wschodni", czy "zachodni".
Właśnie dzięki temu, że Polacy wyjeżdżali i zobaczyli jak można żyć na Zachodzie, to zapragnęli, żeby w Polsce też tak było.
Ukraińcy też chcą mieć u siebie "Zachód", a Putin chce im wprowadzić "wschód", więc się nie dogadają póki Putin będzie "siedział na tronie".
Rosjanom w Rosji też się pogorszyło i pogarsza w stosunku do tego, co było przed tą wojną. Przed Putinem było lepiej i trochę "Zachodu" też mieli.
Putin może ich sobie mamić wątkami "patriotycznymi", wizją powrotu "wielkiej Rosji", wstawaniem z kolan przed Zachodem (skądś to znamy), walką z faszyzmem (nawet mówi, że to znowu "wojna ojczyźniana"), ale na długo mu to nie starczy - Rosja będzie izolowana i zaznają "dobrobytu" w stylu "komunistycznym". Podobno Putin zostanie obalony przez Rosjan.
Stały schemat, podobnie jak z innymi krajami komunistycznymi.
Wredny Zachód "zrzuca stonkę" ;) tzn. sankcje nakłada i czeka, aż Rosja "zmięknie" tzn., aż obywatele danego kraju sami zrozumieją, że lepiej jednak należeć do demokratycznej wspólnoty międzynarodowej niż do "ZSRR bis".
W Polsce PiS też chciałby "powrotu komuny", więc Polska też sankcje otrzymuje.
Ukrainka w sklepie powiedziała mi, że też to zauważyła w Polsce, ale nie chciała mieszkając tu mówić o polityce, czy "pouczać" Polaków.
Rozmawiam z Ukrainkami dość często i muszę przyznać, że mądre są - przynajmniej te, z którymi miałem przyjemność rozmawiać.
Reszta to zapewne faszystki, banderowczynie i inne zwolenniczki zabijania Rosjan, którzy przyszli wyzwolić Ukrainę przy pomocy czołgów, armat, rakiet, dronów itp. i nie rozumieją dlaczego Ukraińcy nie chcą się dać wyzwolić nawet pod wpływem częstych ostrzałów choćby Kijowa, organizowania masowych rzezi, deportacji w głąb Rosji, tłumaczenia w obozach filtracyjnych i innego "ręcznego tłumaczenia".
Jak Ukraińcy nadal nie rozumieją takiego tłumaczenia, to można jakąś tamę na rzece zniszczyć - zaleje ich i może jakaś elektrownia jądrowa się przegrzeje, więc to nie będzie użycie broni jądrowej, a skutek podobny - może wreszcie Ukraińcy takie tłumaczenie zrozumieją, zrozumieją kto jest silniejszy, czyli kto ma rację i wtedy się poddadzą i dołączą do Rosji, by wreszcie upragniony pokój zapanował.

Przeprowadziłem Nicze za Ciebie cały proces myślowy, bo sam byś chyba nigdy tego nie zrozumiał.
A teraz Ty mi wytłumacz jak powstała płaska Ziemia.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
nicze

9 czerwca 2023

tak to jest problem w płaskiej Ziemi.

Dowody na jej okrągłość niby są ale oczy można zmylić
umysł można zmylić.
Ale "kasiorkę" w ramach tego wszystkiego wypada mieć.

dla "kasiorki" to jest marginalny problem

po prostu innimają być prowadzeni według podsuwanych pomysłów.

Naszym obowiązkiem jest samemu myśleć a nie być marionetką dla innych.

I jest tu u kogoś problem że wyciąga inne wnioski niż jakaś może zdrowsza logika może mniej zdrowa przewiduje

Ja cały czas powtarzam że jesteśmy wymieszani że w Rosji jest mnóstwo narodów
i nie jest to ważne czy ktoś jest Żydem czy kimkolwiek
ważne jakim jest człowiekiem
jeśli jest człowiekiem bo istnieje pewien odsetek humanojdó o trochę innej genetyce ale procent w tę czy w tamtą zastanawianie się czy to już inny gatunek czy tylko rasa
ważne że się krzyżuje jeśli chce.

Jeśli ktoś tutaj wmawiał nam że najwyższym przejawem demokracji było zakazanie języka rosyjskiego
bo trzeba się uczyć jakiegos narzecza typy kaszubski czy góralski
a bo jak bedą zmuszeni do uzywania jednego to będą się dobrze rozumieli
to logika w tym jest
ale demokracji zero

Ale to przy okazji ktoś nam wmawia że jest to nowy sposób na postrzeganie demokracji.
Tak bo potem wmawia mi że jak ci z okragłego stołu się dogadali i okradli resztę narodu to dobrze
i że nie podlega to takiej mowie nienawiści jak to że w związku z ośmioletnim obstrzałem ziem terenów głównie cywilnych Doniecka Ługańska przez Kijów
to w ogóle nie było takiej sytuacji
że ktoś nie zbroił sie na potęgę nie przygotowywał do wtargnięcia na te tereny
bo pomija to że chodzi tylko o surowce zasoby tych terytoriów
a ludzie
a ludzi to się wytnie jak już wynika ze słów wysokich szczebli wierchuszki
ukraińskiej.
Bo nie ma pomysłu jak ich zmusić do roboty tak aby się nie buntowali że są obywatelami co najmniej trzeciej kategori.

Ja już wszystko ująłem w słowach tak jak ja dość ostro to widzę
a ktoś to konwertuje na wypowiedzi powtarzające prawie to samo ale wmawiające mi sobie otoczeniu że ja tego nie powiedziałem
tylko un to odkrył
a to że słowa wypędzenie i demokracja używa we własnym tego rozumieniu
nie koniecznie takim jak kiedys regułka do tego brzmiała
a to regułke się zmieni.

Prowadzenie procesu myslowego przez "wzloty i upadki"
już dobrze mówisz a potem jak zwracasz mi uwagę że jestem stronniczy a to już totalnie źle mówisz
masz złe widzenie świata
trzeba "tobie" podkładać za ciebie właściwy proces myślenia.

Nowe pojmowanie wolności.
 
wendol

9 czerwca 2023

Przeczytaj chociaż raz uważnie.
Chyba, że masz ogólny problem ze zrozumieniem tekstu i wyciąganiem wniosków.
Możesz przeczytać jeszcze raz (lub więcej) to, co zostało napisane wcześniej - to, co Ty (raczej Putin w Twojej głowie) napisałeś też.
Filmików Ci nie będę nagrywał.
I tak, jak coś będzie "za długie" to zapomnisz, co było wcześniej.
W szkole chyba nie uważałeś, bo masz duże braki - płaska Ziemia się kłania.
Zawsze taki byłeś?
To nie jest tak, że "na stare lata" człowiek staje się inny.
Raczej "standardem" jest, że człowiek się rozwija i jest coraz mądrzejszy.

Wiesz, co to jest integralność terytorialna?
Wiesz, co to jest prawo międzynarodowe?
Wiesz dlaczego wystawiono list gończy za Putinem?

Jak Ukraina była w strefie wpływów rosyjskich, to Putin nie miał problemu - nawet podpisał jakiś dokument, że respektuje granice Ukrainy.
Jak Ukraina zaczęła aspirować do członkostwa w UE (w tym kierunku to zmierzało) to Putin zrozumiał, że trzeba działać, że to on zapisze się na kartach historii jako ten, który zatrzymał rozpad imperium rosyjskiego.
Żyjesz Nicze w tym okresie - to wszystko działo się na Twoich oczach, ale jakiś "nieprzytomny" jesteś.
Przeczytaj jeszcze raz (lub po raz pierwszy) to, co pisałem wcześniej.
"Odrób pracę domową", bo inaczej rozmowa nie będzie miała sensu - masz duże braki w wiedzy - w tym, co inni już dawno wiedzą i rozumieją. To są proste, oczywiste sprawy.
Nic lepszego niż wspólnota zwana UE do tej pory nie powstało na tym kontynencie.
Są wreszcie ogólne standardy prawa, demokracji, praworządności itp.
Spróbuj w jakichś wyborach "obalić" Putina lub Łukaszenkę - nie da się, bo wynik sobie wymyślają przed wyborami, a jak będziesz się buntował, to Ci "ręcznie przetłumaczą" - zostaniesz co najmniej spałowany.
Żyłeś w czasie komuny w Polsce?
Chyba spałeś.
Ja słuchałem radia "Wolna Europa" i "Głosu Ameryki", i mimo, że dzieckiem byłem, to rozumiałem, i widziałem, co w Polsce się działo.
Zauważyłeś, że w Anglii "na zmywaku" zarabia się... dużo.
Zauważyłeś, że na "Zachodzie" żyje się lepiej.
To powinieneś też zauważyć, że świadomi ludzie też tak chcą mieć w swoim kraju - Ukraińcy też chcą pójść drogą np. Polski - chcą być w tej wspólnocie europejskiej, a nie w rosyjskiej.
Naprawdę czas się obudzić Nicze - bardzo długo spałeś i masz duże zaległości.
Jak do tej pory nie uważałeś, to teraz masz dużo zaległości do nadrobienia w szkole życia.
Tak, tak, wiem - przez całe życie ktoś Cię "okrada" i co to dla Ciebie za różnica jacy "oni" będą to robić? ;))
Masz mentalność wiadomo jaką (komuna tak Cię "wytresowała"), więc "dobry Pan" to dla Ciebie taki, co Ci coś da i zabierze tym, co mają więcej od Ciebie, bo to znaczy, że Cię "okradli" :))
Takie rozmowy są na tym forum od lat, ale Ty najwyraźniej nie czytasz.
Ile razy można w kółko o tym samym gadać?
Postępów brak.
Inni już dawno zrozumieli proste rzeczy i poszli do przodu, a Ty Nicze w miejscu stoisz.
A ja tracę czas na Ciebie.

Jutro w Rembertowie będą ludzie z różnych miejsc Polski - młodzi, myślący.
Moja córka zaprosiła na "zlot" :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

9 czerwca 2023

Właśnie stała się rzecz cudowna :)
Właśnie wróciłem z galerii handlowej, w której stoisko z liquidami zamknął Polak przed czasem, więc się rozejrzałem i znalazłem lepsze miejsce - nie jakąś "budę", tylko fajny sklepik - lepiej zaopatrzony i otwarty zgodnie z godzinami pracy.
Otóż w tym sklepiku sprzedawcą jest młody (jakieś 20 lat) Białorusin - mieszka w Polsce od roku, przyjechał do babci, która mieszka w Warszawie od wielu lat.
Był na protestach w Mińsku, porozmawialiśmy o sytuacji w Białorusi i w Ukrainie.
Martwi się chłopak, więc mu powiedziałem, że wraz z upadkiem Putina władzę straci też Łukaszenka - odpowiedział, że chciałby, żeby to się już skończyło.
Tak więc od teraz zakupy będę robił u tego Białorusina :)
A poza tym dziś po kąpieli sobie ostro pobiegałem :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
nicze

11 czerwca 2023

https://www.youtube.com/watch?v=m3Q42utaFj4

Jacek Sokal
rozmowa o poszukiwaniu prawdy drogi szukaniu nauczycieli życia duchowych
kogoś kto nam tę jakość zycia poprawi
a nie powie że głupi jesteś wszyascy mówią myślą inaczej



a to ich sprawa
 
nicze

19 czerwca 2023

https://www.youtube.com/watch?v=r9CzsVgsFi8

Wyroby emaliowane z Olkusza
 
nicze

19 czerwca 2023

https://www.youtube.com/watch?v=KfMIQGOcKk0

Unitrę pasjonaci usiłują reaktywować
 
wendol

20 czerwca 2023

Kultowa UNITRA wraca do sklepów. Jakie ma asy w rękawie?
Jak ktoś informacje czerpie tylko z YT, to kiepsko.
Trudno to nazwać reaktywacją, bo UNITRA z czasów PRL to był sprzęt masowy, a teraz to będą produkty na zamówienie dla "kilku" osób.
W czasach PRL polski rynek był "zamknięty" i UNITRA nie miała konkurencji, bo sprzęt "światowych marek" był raczej nieosiągalny dla przeciętnego Polaka ze względu na brak dostępności i cenę, bo Polacy zarabiali bardzo mało.
Wiele lat temu mój ojciec kupił wieżę UNITRA i do tego kolumny Tonsil Altus.
Tonsil został już "reaktywowany", ale ceny mają tak "przystępne", jak ta nowa UNITRA.
Rozumiem, że to ma być sprzęt klasy High-end, więc szerokiego grona nabywców nie znajdzie.
Ja celuję w trochę niższy segment, czyli Hi-Fi.
Dawno temu kupiłem wieżę Technics i nadal działa - mam ją podłączoną do komputera.
UNITRA kupiona przez ojca "padła", więc kupiłem wzmacniacz Yamaha, a do skrzynki po Altusie (też padły) włożyłem dwa mniejsze głośniki AKAI (pozdrawiam kolegę Poldka, który zostawił je w pracy jak odchodził i pozwolił mi je wziąć) i w ten sposób moje córki mają dobry "soundbar" :)
Oczywiście kibicuję wszelkim "reaktywacjom", ale to będzie sprzęt tylko dla wybranych - dla bardzo nielicznej grupy.
A tak "w Twoim języku" Nicze, to ta nowa UNITRA będzie bardzo "okradała" klientów.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
tajne.tarot-marsylski.pl

 
wendol

8 lipca 2023

https://www.youtube.com/watch?v=Gp5glwuvJsU
"Tu było miejsce starożytnej katastrofy kosmicznej - dr Franc Zalewski"

Spodoba Ci się Nicze - taki "Indiana Jones", ale bardziej w stylu rosyjskim ;)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

8 lipca 2023

Polecam rosyjski film z 2021 roku pt. "Czarnobyl 1986".
Министерство культуры Российской Федерации :)
Płynu Lugola nie polecam - piłem, obrzydlistwo.
Kelp polecam:
https://www.doz.pl/apteka/p136062-Swanson_Kelp_tabletki_250_szt.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

10 lipca 2023

NASA ma terminatora. Będzie budował bazy na Księżycu i Marsie
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

24 lipca 2023

"Geniusze samozaorania". Opozycja mówi, jak PiS mija się z prawdą ws. pożaru w Zielonej Górze
Ciekawy zbieg okoliczności - kilka dni temu oglądałem z ojcem na TVN24 reportaż pt. "Wody Czerwone".
Problem jest bardzo poważny, ale po wyemitowaniu tego reportażu ktoś obiecał, że wreszcie (po wielu latach) zajmie się sprawą...
"Standardem" w Polsce jest to, że wysypiska śmieci często płoną, a wyjątkowo niebezpieczne odpady są składowane latami w różnych halach, bo ktoś dostaje mnóstwo pieniędzy na utylizację po czym... znika.
Producenci tych odpadów tłumaczą, że "wszystko jest w porządku", bo odbierają je jakieś firmy, którym płaci się za ich utylizację.
Taka utylizacja jest bardzo droga, więc proceder polega na tym, że bierze się pieniądze, odpady się gdzieś chowa i... numer się powtarza wielokrotnie.
Do tej pory płonęły "tylko" wysypiska śmieci, a po tym reportażu zapaliła się hala z odpadami chemicznymi.
Przypadek?
A może to forma "utylizacji" i duża oszczędność dla kogoś, kto miał się zająć sprawą?
Kwestia takich składowisk to od lat "tajemnica poliszynela" - niemożliwe, żeby ludzie z branży o tym nie wiedzieli.
Autorzy reportażu powiedzieli wprost, że to mafia.
Ciekawe, jak wysoko sięga... - podobno na kilka pięter i pojemniki na niższych kondygnacjach (są układane jedne na drugich) się rozszczelniają, bo są pod dużym obciążeniem.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

25 lipca 2023

Pożar odpadów w zielonogórskim Przylepie. Toksyny składowała firma Awinion z Budzynia. Magazyny z chemikaliami były też w Wielkopolsce
Czyli "standard".
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

25 lipca 2023

wendol
43 minut temu

To są jakieś jaja z tymi śmieciami, w takich Niemczech firmę i właściciela by zlicytowali.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

25 lipca 2023

Niemcy raczej by nie wymyślili takich numerów.
Za to niektórzy Polacy to "Janusze biznesu" łagodnie mówiąc.

https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/10/AD4YD69t3CDYgMsK.jpg

Brat ze Szwecji mi tłumaczył, że szwedzkie prawo też ma "dziury", ale różnica jest taka, że Szwedzi tego nie wykorzystują, bo jakoś tak wierzą w dobro wspólne, w państwo, w społeczeństwo, w ludzi - to takie pozytywne sprzężenie zwrotne.
"Prawdziwy Polak" pewnie by powiedział, że głupie ludzie z tych Szwedów.
W Polsce mamy za to błędne koło i przykład idzie z góry - ci to dopiero umią się ustawić, nachapać i sobie dorobić...

https://www.youtube.com/watch?v=Iq1g7VrFKjE
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Igor

25 lipca 2023

wendol
7 godzin temu

Czytałem gdzieś, że mają jakieś nowe kary powprowadzać, na tych co im udowodnią, że się dorobili na zwożeniu śmieci zastosować konfiskatę rozszerzoną.

Pozdrawiam
Igor
 

Niech Moc Będzie z Tobą
wendol

25 lipca 2023

https://www.youtube.com/watch?v=1QicQgRzmJY ;)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
wendol

29 lipca 2023

Dlaczego nikt nie potrafi rozwiązać afery odpadowej
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Spin1

29 lipca 2023

https://www.onet.pl/informacje/dziennik-naukowy/naukowcy-z-korei-poludniowej-twierdza-ze-opracowali-pierwszy-nadprzewodnik-pracujacy/lvnj0mt,30bc1058
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 7006
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.