Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Na luzie
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 303
Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | .. | 15 | 16 | Następna strona
Wrona
24 stycznia 2010

Przychodzi baba do lekarza:
- Panie doktorze, dziękuję za wspaniałe leczenie.
- Ależ ja leczyłem pani męża, nie panią!
- Tak, tak, ale ja po nim wszystko dziedziczę...


Czy to nie wydaje się podejrzane, że lekarze swoją działalność nazywają "praktyką"?


- Pani Kowalska, żeby rozwód był z winy męża musimy na niego coś mieć. Czy maż pije?
- Nie, skąd, jakby tylko spróbował to ja bym mu....!
- Czy nie daje pieniędzy?
- Nie, absolutnie, oddaje wszystko co do grosza...już by mi tylko schował złotówkę to ja bym mu...
- A może bije Panią?
- K...wa , tylko by rękę podniósł, to ja bym go przez okno pogoniła...
- A co z wiernością?
- O! Tu go mamy! Drugie dziecko nie jest jego!


Żona do informatyka:
- Widzisz tego młodego człowieka na zdjęciu?
- Tak.
- To Twój syn, o szesnastej odbierzesz go z przedszkola.


Wędkarz skarży się prezesowi spółdzielni mieszkaniowej:
- Mieszkanie, które otrzymałem jest tak małe, że nawet nie mogę z kolegami porozmawiać o rybach!


Delegacja nauczycieli przychodzi na spotkanie z ministrem.
- Panie ministrze, my w ogóle nie mamy pieniędzy!
- Trudno... Wchodźcie...


- To skandal ! Agenci SB moga korzystac nawet z rent inwalidzkich !!!
- Skoro lekarze moga....



Rozmawiają dwie studentki:
- No dlaczego go rzuciłaś? Przecież mówiłaś, że ma w sobie "to coś".
- Tak ale już wszystko wydał.


Kazdy czlowiek, to kot w worku. Wytrzymac z nim mozna od niedzieli do wtorku !!! Z niektorymi tylko psy dluzej wytrzymuja, bo jego mowy nie pojmuja.
 
Wrona
18 marca 2011

Bogactwo



O rany!

Jestem bogaty:

Srebro we włosach

Złoto w zębach

Kamienie w nerkach

Cukier w żyłach

Żelazo w tętnicach

Ołów w dupie

Ropa w kolanie

I nieograniczone dostawy gazu

Nigdy nie myślałem, że zgromadzę tyle bogactwa..
 
Wrona
27 marca 2011

Love

http://www.youtube.com/watch?v=1usGCnVqIqA

http://www.youtube.com/watch?v=9Fg-dQxQOEs
 
zbyszek123

2 kwietnia 2011

Mój pierwszy komputer
- A Internet pan ma? – zapytał sprzedawca. Internet był słowem, które znałem, o którym wszyscy dookoła gadali. - Tak, tak. Internet koniecznie proszę zamontować. Najlepiej dwa – odpowiedziałem »

z http://wiaterwiater.blog.onet.pl/Komputer-1,2,ID424182259,DA2011-03-25,n
 

Życie to sen, z którego każdy z nas się kiedyś obudzi...
Wrona
3 kwietnia 2011

Warszawa 23.04.2016

List z Polski

Tato, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję na twój list. Dużo się zmieniło, nadal mieszkam w małym, wziętym na kredyt mieszkaniu. Od 6 lat jesteś w Wenezueli, może opowiem Ci ostatnie kilka lat.

Twoje mieszkanie wynajmowałem studentom, dochód skończył się, gdy rząd w ramach oszczędności kazał zamykać wszystkie uczelnie. W każdym razie udało mi się znaleźć kolejną osobę chętną do wynajmu. Była to starsza pani z psem. W związku z rozporządzeniem Uni Europejskiej z 2012 roku posiadanie psów z sierścią dłuższą niż 21 cm jest zakazane. Owa emerytka złamała przepis i odsiaduje 5 lat więzienia. Próbowałem sprzedać twe lokum, jednak nikt się nie zgłosił. Rok później wszedł podatek katastralny, nie byłem w stanie jego utrzymać, straciłem je. Swój kredyt nadal spłacam. Idąc „Dworcem Centralnym” (aktualnie najpopularniejszy hotel w Polsce) zastanawiałem się, co się dzieje, potem zobaczyłem mnóstwo martwych ciał. Wojsko strzelało do cywilów, którzy manifestowali „Koniec z tym Syfem”. Zginęło jakieś 10 000 osób, w telewizji powiedzieli, że to była błyskawiczna akcja, a demonstranci sami do siebie strzelali. Nikt tu nie pomaga, codziennie giną ludzie, lecz USA nie kwapi się z pomocą. Słyszałeś, że wysłali ostatnio misję pokojową do Arabii Saudyjskiej? Podobno tamtejszy premier kazał zburzyć synagogę, co oburzyło mniejszości narodowe. Powracając do kraju, moja sąsiadka po in-vitro szukała opiekunki do dziecka. Przyszła jakaś 18 latka, jedynym warunkiem było tylko opłacenie aborcji. Do mieszkania obok wprowadziło się nowe małżeństwo, Tomek i Jacek są naprawdę mili, starają się o potomstwo. Otworzyłem własny biznes, jednak byłem zmuszony go zamknąć, gdyż nie dostosowałem się do najnowszego rozporządzenia, mówiącego iż tylko osoby o zielonych oczach mogą zakładać firmy. Pałac Kultury wykupił jakiś Izzak, zaś resztę centrum jakiś Ibrahim. Podobno jest to plan ratowania Polskiej gospodarki, gdzie mamy 90% wzrost PKB i tylko 60% ludności bezdomnej, posłowie mówią o złotym wieku Polaków. Obowiązek szkolny przestał obowiązywać, ok. 20% populacji jest analfabetami. W każdym razie pany z UE myślą nad zmianą nazwy naszego kraju. Podobno ma się nazywać „Państwo Wspólnoty Europejskiej”.

Mam nadzieję, że list do ciebie dotrze, bo Poczta Polska nie zapłaciła jeszcze odszkodowań za 2009 rok, za opóźnianie przesyłek.

BoomBoom
 
zbyszek123

3 kwietnia 2011

pisz więcej takich głupot niech inni tłumaczą takie bzdóry i idzie to w świat

może i tu ktoś zrobi misje stabilizacyjną, wszak troszke surowców mamy do chapnięcia

rozbiorów kilka mieliśmy w histori, co tam jeszcze jeden
 

Życie to sen, z którego każdy z nas się kiedyś obudzi...
nicze

3 kwietnia 2011

To co pisze wrona to jest albo przejawem totalnego bezmózgu albo celową prowokacja jakiś grup interesu {czytaj służb}.
Dlatego tępię wrone jak zaczyna wpadać w takie teksty.
Dlaczego tutaj ma być miejsce do czyjejś akcji odmóżdżania społeczeństwa.

Ogólnie to co robi Gośka jest chore.
Ale najprawdopodobniej celowo komuś zależy na takim postrzeganiu Polski i Polaków. Tak samo jak robi się akcje z udowadnianiem że Polacy mają wiele wspólnego z holokaustem.
To chyba ten sam opłacający za tym stoi {ta sama grupa interesu}.
Czyli wydaje się na czyim "garnuszku" jest Gośka.

Już tu sobie kiedyś dyskutowaliśmy na temat doskonałego opanowania warsztatu zawodowego "ogłupiacza" przez wronę.
Że w jej postach są tylko rzeczy które niszczą czytającego
nic budującego dokładnie tak jak w powyższym tekście bełkot totalnych bzdur spisany w jakąś całość że niby wszystko jest wiarygodne i prawdziwe.

W czasie powodzi wrona nam pół Polski do morza zabrała autorytatywnie z drugiego końca Ziemi się na ten temat wypowiadała.
 
nicze

3 kwietnia 2011

To był tekst Goski na luzie.

Bardzo specyficzne poczucie humoru.
 
Wrona
3 kwietnia 2011

http://www.tvn24.pl/2423621,28377,0,0,1,wideo.html
 
nicze

3 kwietnia 2011

powyższe też świetnie pasuje do tematu "na luzie"
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
wendol

3 kwietnia 2011

Prosty mechanizm psychologiczny.
Wyemigrowała i nie ma tu powrotu, więc obrzydza sobie Polskę, by nie tęsknić.
Kraków nie istnieje - zalany... itp. bzdury będzie wymyślała - ją to "podbudowuje" (łagodzi rozłąkę z krajem), więc dla niej to jak najbardziej "na luzie" - im gorzej w Polsce będzie się działo, tym lepiej będzie się czuła - uzasadnienie, że uciekła.

Generalnie Wrona ma "czarną" psychikę i zamiast sama się podźwignąć, to dołuje innych chociażby HAARP-em - wszystkie chwyty dozwolone, byle by tylko przekaz był negatywny.
Wrona jest narzędziem w rękach czegoś bardzo złego - tu chyba jakieś egzorcyzmy by się przydały...
Jest zepsuta do szpiku kości i czyni to z pełną premedytacją, więc wszelkie komentarze po niej spływają... - dobrze wie, co robi.
Jakieś złe moce podtrzymują ją przy życiu (bo inaczej system samoregulacji pola już dawno by ją wyeliminował jako "wirusa"), ale co to za życie? - Beznadziejne, więc taplaj się Wrona sama w tym bagnie, niech Cię wciąga - przynajmniej ja już Ci ręki nie podam - sama zapracowałaś na to, co masz i nie usprawiedliwiaj własnej beznadziei i rozpadu, staczania się coraz niżej jakimś HAARP-em, czy innymi zewnętrznymi czynnikami - ten program zniszczenia jest w Tobie i choć byś sprzedała się jakimś złym siłom i korzystała z ich wsparcia, to system samoregulacji pola i tak Cię dopadnie - zostaniesz wyeliminowana dla dobra ogółu. Staraj się dalej, a przede wszystkim sama sobie zaszkodzisz.
Brzydzę się Tobą.
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Wrona
16 kwietnia 2011

Dlugopis - szpieg

W tym japońskim gadżecie funkcja pisania jest tylko dodatkiem.

Długopis firmy Thanko - Slim Video Pen HD - potrafi nagrywać filmy wideo. Co więcej robi to w rozdzielczości 1280 na 960 (w 30 klatkach), zapisując je w formacie avi na wbudowanej karcie microSD o pojemności do 32GB. W jednym gigabajcie mieści się około 30 minut filmu. Do komputera można je przegrać za pomocą microUSB 2.0. Wbudowana bateria pozwala na 75 minut ciągłego nagrania. Długopis ma też czujnik ruchu, który pozwala rozpocząć nagrywanie, gdy ktoś pojawi się przed kamerą, choć producent nie precyzuje, na jaki dystans to działa.

Szkoda tylko, że pewnie gadżet nie wyjdzie poza Japonię, gdzie kosztuje nie tak wiele, bo 61 dolarów (ok. 180 zł).

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,9445739,Dlugopis_Bonda.html

... ze pewnie gadzet nie wyjdzie poza Japonie - ja w to nie wierze. Jak bede w Japonii, to sobie go kupie !

Kolega mi napisal, ze przez internet mozna kupic. Przysylaja do domu.
 
wendol

16 kwietnia 2011

http://www.chinavasion.com/index.php/cName/electronic-gadgets-spy-gadgets/
Masz tu cały dział - takie długopisy też.
Sporo rzeczy u nich kupiłem (dla siebie i znajomych), ale innego rodzaju :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Ancik1410

16 kwietnia 2011

Wrona:
Długopis firmy Thanko - Slim Video Pen HD - potrafi nagrywać filmy wideo.

Gosiu w Polsce można kupić za znośną cenę długopis z możliwością nagrywania godzinnego filmu. Zastanawiałam się 4 miesiące temu nad kupnem, ale zdecydowałam, że na razie się powstrzymam, bo mam inne wydatki i potrzeby. Na zachcianki jeszcze przyjdzie czas. Najpierw trzeba sobie dobrze wszystko zorganizować,urządzić, żeby zacząć oszczędzać, a potem można rozpocząć swój "koncert spełniania życzeń".
 
nicze

16 kwietnia 2011

Jedyne co jak na razie imponujące to jest pamięć tej zabawki ale to tylko zabawka.

Dobrze że takie zabawki coraz doskonalsze i coraz bardziej dostępne dla przeciętnej kieszeni.
Pomysł na zastosowanie jakoś się znajdzie.
 
Wrona
17 kwietnia 2011

Zastosowac mozna wszedzie, np. sfilmowac operacje powiekszania piersi !

http://www.redakcja.newsweek.pl/Tekst/Polityka-Polska/529081,Powiekszanie-piersi.html
 
nicze

17 kwietnia 2011

nicze/:
Pomysł na zastosowanie jakoś się znajdzie.



Wrona:
sfilmowac operacje powiekszania piersi !

Gośka a ty nie masz innych pomysłów na życie.
 
Wrona
17 kwietnia 2011

Ja juz cale zycie sobie wymyslilam i wyscielilam. Teraz sie rozgladam, co sie dzieje wkolo mnie i jak innym ludziom sie zyje. Przez te dlugopisy martwie sie tez o prace na uczelniach. Kambodza zaczyna sie bardzo swiatu przygladac. Grunt to zalapac pomysl, a nie wszystkich w pore jest mozliwosc skontrolowac.

Na razie do naszych skrzynek pocztowych ktos podrzuca materialy wybuchowe. Policja ma pelne rece roboty. Taki wybuch powoduje najczesciej pozar wszystkiego co w zasiegu daje sie zapalic.
 
zbyszek123

17 kwietnia 2011

Wrona:
Grunt to zalapac pomysl, a nie wszystkich w pore jest mozliwosc skontrolowac

wielu ludzi wierzy w karme
dokądś to prowadzi
ktoś się rozwija coś goni, lecz ten ktoś goniony też idzie własną ścieszką rozwoju więc dystans zawsze pozostaje jeśli jest potrzebny w jakichś marginesowych sytuacjach zamieniają się role, jednak nie zauważyłem by rozwój społeczeństw był jakimś zagrożeniem, podniesienie standartu życia budzi i refleksje i potrzebę rozwoju duchowego jako alternatywe dla wypaleń zawodowych i życia w biegu więc mniemam że i ludożerców idzie uzywilizować

życie to poligon- wypracowywanie standartów
kiedyś zabawa się skończy w dobrych i złych, zostaną tylko standarty, raczej dobrze wypracowane bo mimo chęci jakichś tam elit brak jest akceptacji złych pomysłów

zabawa w niezrozumienie, bojaznie i nieakceptowanie to pewne formy i odmiany fobi
jedne mniej szkodliwe inne bardziej- ale ogólnie blokiery własnego rozwoju, po co węszyć co ktoś obsikał jak samemu można to robić

Wrona:


Ja juz cale zycie sobie wymyslilam i wyscielilam

zacznij żyć, po swojemu indywidualnie i cieszyć się z tego- z czego jeszcze można, wkładanie nosa w cudze sikające tyłki może się przykro skończyć :-)
pozdrawiam
 

Życie to sen, z którego każdy z nas się kiedyś obudzi...
wendol

17 kwietnia 2011

Wrona:
Na razie do naszych skrzynek pocztowych ktos podrzuca materialy wybuchowe. Policja ma pelne rece roboty. Taki wybuch powoduje najczesciej pozar wszystkiego co w zasiegu daje sie zapalic.

To chyba sporo popaprańców w tej Australii mieszka.
Jakoś tak z dala od "głównego nurtu wydarzeń" są, więc starają się jakoś "zaistnieć", zwrócić na siebie uwagę.
Masz Gośka ten sam problem, ale na szczęście jeszcze bomb nie podkładasz :)
Jak tam studzienki? Sprawdzasz w "czynie społecznym"? To przyjrzyj się jeszcze tym skrzynkom :)
Widzę, że Ty z tym swoim HAARP-em jesteś w sumie niegroźna w porównaniu... :) Chyba, że zaczniesz np. bomby podkładać, po czym powiesz, że to HAARP :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Wrona
18 kwietnia 2011

Kolorowych spoleczenstw nikt nigdy nie bedzie w stanie ucywilizowac w stosunku do bialych, ktorych w tej chwili zabija sie tysiacami wszedzie. Na forum prawda2 jest nawet specjalny watek na ten temat.

Zbyszku pisma kolorowe zajmuja sie tylko wkladaniem nosa w cudze sprawy i jakos prosperuja i sie nie boja. Podaz i popyt takich pism jest ogromny !!!
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 303
Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | .. | 15 | 16 | Następna strona
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.