Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Na luzie
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 303
Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 15 | 16 | Następna strona
Wrona
24 stycznia 2010

Przychodzi baba do lekarza:
- Panie doktorze, dziękuję za wspaniałe leczenie.
- Ależ ja leczyłem pani męża, nie panią!
- Tak, tak, ale ja po nim wszystko dziedziczę...


Czy to nie wydaje się podejrzane, że lekarze swoją działalność nazywają "praktyką"?


- Pani Kowalska, żeby rozwód był z winy męża musimy na niego coś mieć. Czy maż pije?
- Nie, skąd, jakby tylko spróbował to ja bym mu....!
- Czy nie daje pieniędzy?
- Nie, absolutnie, oddaje wszystko co do grosza...już by mi tylko schował złotówkę to ja bym mu...
- A może bije Panią?
- K...wa , tylko by rękę podniósł, to ja bym go przez okno pogoniła...
- A co z wiernością?
- O! Tu go mamy! Drugie dziecko nie jest jego!


Żona do informatyka:
- Widzisz tego młodego człowieka na zdjęciu?
- Tak.
- To Twój syn, o szesnastej odbierzesz go z przedszkola.


Wędkarz skarży się prezesowi spółdzielni mieszkaniowej:
- Mieszkanie, które otrzymałem jest tak małe, że nawet nie mogę z kolegami porozmawiać o rybach!


Delegacja nauczycieli przychodzi na spotkanie z ministrem.
- Panie ministrze, my w ogóle nie mamy pieniędzy!
- Trudno... Wchodźcie...


- To skandal ! Agenci SB moga korzystac nawet z rent inwalidzkich !!!
- Skoro lekarze moga....



Rozmawiają dwie studentki:
- No dlaczego go rzuciłaś? Przecież mówiłaś, że ma w sobie "to coś".
- Tak ale już wszystko wydał.


Kazdy czlowiek, to kot w worku. Wytrzymac z nim mozna od niedzieli do wtorku !!! Z niektorymi tylko psy dluzej wytrzymuja, bo jego mowy nie pojmuja.
 
Tajne.tarot-marsylski.pl

 
oles

24 stycznia 2010

http://www.youtube.com/watch?v=_N0R9hNxCtA Dziękuje! Dobranoc! xD
 

Pozdrawiam wszystkich...!!!
oles

24 stycznia 2010

http://www.youtube.com/watch?v=_N0R9hNxCtA


Dziękuje! Dobranoc! xD
 

Pozdrawiam wszystkich...!!!
Raptor

24 stycznia 2010

Konkretny tatuś :)
 

The truth is constantly changing. Are you able to follow it? http://truthism.com/
Wrona
24 stycznia 2010

Kto w Polsce wprowadzil to znecanie sie nad najlepszymi kolegami - nad czlowiekiem ??? Ja tez kiedys obchodzilam 18-te urodziny i chodzilam jeszcze wtedy do szkoly. Nikt takiego czegos nie urzadzal. Nikt nawet nie wiedzial, kto kiedy obchodzi urodziny, bo urodzin w Polsce sie nie ochodzilo !!! Obchodzilo sie imieniny i czestowalo sie wszystkich wtedy cukierkami czekoladowymi. To byla tradycja jeszcze przedwojenna.
 
Orinoko

26 maja 2010

Jaś pyta ojca:
- Tato, co to jest POLITYKA?
Ojciec odpowiada:
- Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasza pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku???
Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go:
- Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA??
- TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gó....!!! TO JEST POLITYKA!!!
 
Raptor

26 maja 2010

Mało jest kawałów z tak ważnym przesłaniem.
 

The truth is constantly changing. Are you able to follow it? http://truthism.com/
zbyszek123

26 maja 2010

zaje... ste :-))))

wydrukuje to sobie
 

Życie to sen, z którego każdy z nas się kiedyś obudzi...
Ancik1410

29 maja 2010

Idzie człowiek przez pustynię, dociera do jej kresu a tu przed nim staje lew. Myśli:
- Boże, spraw, żeby okazał się chrześcijaninem.
Na to głodny lew, oblizując się:
- Panie! pobłogosław ten posiłek!

W życiu często spotykamy "lwy" - z pozorną modlitwą na ustach pożerają nas na wszystkie możliwe sposoby. Zakłamani,fałszywi, wredni hipokryci.Oby jak najmniej stawało ich na waszej drodze.
pozdrawiam
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Wrona
29 maja 2010

- Tradycyjnie, witam Pana chlebem i sola w kraju, gdzie imigranci pierdolą !


- Jak się wabi pański pies? - pyta napastnik drużyny gości sędziego głównego.
- Ale ja nie mam psa!!!
- NIE MOŻE BYĆ! ŚLEPY BEZ PSA-PRZEWODNIKA!


Zaskoczyl !

Na lekcji przyrody nauczyciel mówi do uczniów:
- Małpa przez tydzień zjada tyle bananów, ile waży.
Jasio:
- A skąd ona wie, ile waży?


- Prosiaczku, Prosiaczku! - woła Kubuś Puchatek - Krzyś dał nam dziesięć baryłek miodu do podziału. To na każdego będzie po osiem.
- Ależ Puchatku - mówi Prosiaczek - dziesięć baryłek na dwóch, to będzie po pięć, nie po osiem
- Ja tam nie wiem, ja swoje zjadłem!


Rzeznik nie moze sie litowac.


Po - lak
 
Orinoko

6 czerwca 2010

Czy ktos moze mi powiedziec z jakiej strony jest bezpiecznie sciagnac muzyke z filmu K-Pax ???? Bede wielce zobowiazana !!!!:)
 
wendol

6 czerwca 2010

Ja mam płytę z muzyką z tego filmu :)
Jak dla mnie z całej tej płyty do słuchania nadają się trzy utwory, ale są przepiękne! :)
Sprawdź maila :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Orinoko

6 czerwca 2010

wendol:
Sprawdź maila :)



Dzieki!!!! juz mam :))))))
 
zbyszek123

8 czerwca 2010

[img]http://komiks.interia.pl/utworz,komiks,861702[/img]
 

Życie to sen, z którego każdy z nas się kiedyś obudzi...
zbyszek123

8 czerwca 2010

http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=8132&Itemid=4

Pogrzeb PO

tekst:
.....Na pewno taką sceną jest opisywane przez Petelickiego pożegnanie żołnierzy amerykańskich w Morągu. Tak, nie przejęzyczyłem się – to bowiem, co opowiada Petelicki, wygląda jak pożegnanie: Całkowitą piarowską i organizacyjną klapą dla ministra Klicha okazało się uroczyste powitanie w Morągu 25 maja szkoleniowych wyrzutni rakiet Patriot i obsługujących je amerykańskich żołnierzy. W swoim długim przemówieniu minister Klich przypomniał Amerykanom nasze zwycięstwa pod Grunwaldem, Kircholmem i Wiedniem, a następnie ostrzegł ich, żeby nie nadużywali polskiej gościnności i przestrzegali polskiego prawa. Amerykanie wzięli sobie to do serca i wyjeżdżają już w czerwcu, by wrócić dopiero za trzy miesiące.

Prawdziwe problemy ministra zaczęły się, dopiero gdy ambasador USA Lee Feinstein rozpoczął swoje przemówienie. Nadleciał wtedy niezidentyfikowany śmigłowiec Mi-8, który narobił takiego hałasu, że amerykański dyplomata musiał przerwać przemówienie. Minister pytał szefa Sztabu Generalnego, czy wie, co to za śmigłowiec. Generał Mieczysław Cieniuch nie wiedział. Dopiero po dziesięciu minutach oczekiwania ambasador mógł zakończyć swoje przemówienie.

Jako następny wystąpił amerykański pułkownik, który chciał podziękować za gościnę i zapewnić, że żołnierze amerykańscy będą przestrzegali polskiego prawa – ale nikt go nie słuchał, bo ktoś dał komendę do defilady i polscy żołnierze zaczęli maszerować. Zdezorientowani Amerykanie podążyli za nimi, a TVN 24 przerwał transmisję.

Czy można sobie wymyślić lepszą scenę na końcówkę filmu: amerykański ambasador zagłuszany przez nadlatujący śmigłowiec, startująca przed czasem defilada i psychiatra na stanowisku szefa MON-u, sztorcujący żołnierzy USA? Można – znowu się odwołam do tekstu Petelickiego: Tragicznym symbolem nieudolności władzy są zdjęcia pokazywane w TVN 24. Na pierwszym samotna kobieta klęczy i modli się przy przerwanej tamie, a na drugim czterech żołnierzy na łodzi kręci się wkoło, bo każdy wiosłuje w inna stronę, a mieszkańcy, których mają ratować, krzyczą - O rany! Oni nie umieją wiosłować! Za chwilę rozwalą nam płot!....
 

Życie to sen, z którego każdy z nas się kiedyś obudzi...
wendol

8 czerwca 2010

A może chcieli dać do zrozumienia Amerykanom, że nie są tu mile widziani :)
 

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
Wrona
9 czerwca 2010

Amerykanie w Polsce sa niemile widziani przez Anglikow.
 
Orinoko

11 czerwca 2010

Ksiądz odprawia drogę krzyżową. Przy piątej stacji podbiega do księdza gosposia i szepce:
- Proszę księdza, przyjechali z wydziału finansowego! To bardzo pilna sprawa! Niech ksiądz przeprosi wszystkich i przerwie drogę krzyżową!
Ksiądz szepce do kościelnego:
- Poprowadź za mnie dalej drogę krzyżową. I tak wszystko przeciągaj, żebym zdążył wrócić na zakończenie!
Księdzu spotkanie z urzędnikami zajęło więcej czasu niż przypuszczał. Po jakimś czasie wbiega do kościoła w nadziei, że zdąży na ostatnią, czternastą stację drogi krzyżowej. Nastawia uszu i słyszy głos kościelnego:
- Staaacjaaa dwuuudziieestaaa piąątaa! Szymon Cyrenejczyk poślubia świętą Weronikę
 
Wrona
12 czerwca 2010

W samolocie pasażerskim nastąpiła awaria, wszystkie silniki się
wyłączyły, a pasażerowie
natychmiast zdali sobie sprawę, że bez cienia wątpliwości ich
samolot rozbije się o ziemię
a oni wszyscy zginą. Jedni chwytali się za ręce, inni płakali a
jeszcze inni zaczęli się
modlić o jakiś cud. Nagle jedna kobieta zerwała się ze swojego
miejsca i krzyknęła
- Jeśli mam za parę minut umrzeć, to chciałabym zaznać teraz
choć odrobinę przyjemności w
tym parszywym i niesprawiedliwym życiu. Chcę odejść z tego
świata w przeczuciu, że
wykorzystałam każdą sekundę mojego życia i dlatego pytam się,
który z panów po raz ostatni
w życiu pozwoli mi się poczuć jak prawdziwa kobieta?
Na pokładzie zapadła cisza i nagle w ostatnim rzędzie
wystrzeliła w górę ręka:
- Ja! Ja ci pomogę! - powiedział ktoś i wstał. Oczom kobiety
ukazał się najprzystojniejszy
mężczyzna jakiego w życiu widziała. Ten zaczął iść powoli w
jej stronę równocześnie
rozpinająć koszulę. Kobieta zobaczyła wspaniałe, muskularne i
opalone ciało. Kiedy
mężczyzna zdjął już całą koszulę, zwinął ją w kłebek,
rzucił ją zdziwionej kobiecie w
twarz i powiedział:
- Masz, wyprasuj to!


Pewien uczciwy lekarz na świadectwie zgonu, w rubryce "przyczyna śmierci" złożył swój podpis...


Wielka amerykańska firma. Szef wzywa do siebie psychologa firmowego
- Johny. Doceniam to co robisz, ale pracoholików to ty zostaw w spokoju!
 
Wrona
22 czerwca 2010

Kolekcja Richmonda

Oprócz swojej jednej pasji, jaką jest moda i projektowanie, J. Richmond interesuje się muzyką rokową, której wpływy i inspiracje widać w jego liniach, wykonywanych z niezwykłą precyzją krawiecką, co tworzy tzw. elegancki i piękny styl ulicy - „street-chic” – „street culture”, „rock-chic aesthetic” pod hasłem: „destroy, disorientate, disorder”, „Diamond Dog”, „Eat Cake” i właśnie dlatego, że łączy muzykę rokową z modą, jego stroje noszą gwiazdy tego formatu co Madonna, George Michael i Annie Lennox.

http://forum.szafa.pl/55/1761751/kreatorzy-mody--john-richmond--charakter-londynu-klasa-paryza-styl-mediolanu.html

Zobacz film !

Calkiem niezla ta kolekcja Zima 2010/2011.

Od znanego projektanta stroje sa kupowane "na pniu". Panie i panowie placa tysiace - za rzecz juz uzywana !
Po pierwsze, to caly swiat dana kreacje juz widzial na wybiegu, a po drugie kazda taka kreacje miala na sobie modelka !!!
Tego typu kreacje sa bardzo czasochlonne i robi sie je z unikatowych materialow. Sa to najczesciej kreacje jednorazowe, bo przeciez modnisia juz drugi raz w tym samym sie nie pokaze [pokaz mody jej jakos nie przeszkadza], a po drugie do prania te kreacje sie przeciez nie nadaja.
Tak sobie mysle, ze juz bardziej higienicznie by bylo, gdyby te kreacje pokazywali na manekinach, ktore by sie poruszaly na ruchomym chodniku. Kim w koncu trzeba byc, zeby nosic rzeczy po kims ? Modelka na wybiegu jest czesto zestresowana, doprawiona zapachami roznymi i makijazem, a za zdejta z niej sukienke placi sie tysiace. Paranoja !!!
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 303
Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 15 | 16 | Następna strona
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.