Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
silnik grawitacyjny.
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 3785
Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 189 | 190 | Następna strona
marian
24 marca 2003

Szukam osoby interesujące się sposobem podróżowania .
mam teorię na temat silnika grawitacyjnego, posiadam
kilka elementów do zbudowania go. Z zawodu jestem elektronikiem.
Posiadam generator funkcyjny , mogę mieć dostęp do rtęci metalicznej .
Szukam kontaktu na temat silnika a.g.
Marian.
 
Qllman
28 maja 2003

siema poklikamt na priv???? adres kubanawra@wp.pl
ja szczecin !!!!!!!! aty ??????????? jak twoje ufo historie????????///
 
Kacpi
28 maja 2003

No a czym ten napęd grawitacyjny byłby zasilany????
 
capman
29 maja 2003

Magnetyznem. Nie wykorzystujemy tego czego mamy tak wiele wokół siebie. Ale wprowadzenie takiego silnieka stanie się realne dopiero po wyczerpaniu złóż ropy naftowej, ponieważ te technologie już dawno są, ale nikt ich nie wykorzystuje, bo liczy się tylko chęć zarobku i tyle.
 
Kacpi
29 maja 2003

no tak ale jeżeli taki napęd niweluje przyciaganie ziemski to jakim cudem może sie poruszać w kosmosie z dużymi predkościami???
 
duch.
30 maja 2003

Faktem jest ,że jeszcze nauka nie określiła zasad w polu fizycznym-grawitacji.Nauka obserwuje pochodne cechy otoczenia w polu grawitacji,sama grawitacja jest jeszcze bardzo wielką niewiadomom ,-dla fizyków.Mówienie o [silniku]-grawitacyjnym-jest tu i teraz, określeniem niewłaściwym,[delikatnie mówiąc].Mowa tu raczej o [aparacie]-który ma uzyskać wektor ciągu ,przeciwstawny grawitacji,-w cykliczności ,nie oddziałując na środowisko fizyczne, np.[nie śmigłowiec]itp. a jak?, tak jak np. [lewitujący mag]-dokładnie tak ,bądż podobnie.cze.
 
Assault
31 maja 2003

Cześć ja co prawda jeszcze nie skończyłem elektroniki.. a dokładniej wchodzę w jej świat ale bardzo interesuje mnie budowa silników opisanych w Ramajanie i Mahabharacie podobno ktoś kiedyś taki zbudował i to latało... Jakby co mam trochę materiałów...
 
duch.
31 maja 2003

Tak -to bardzo ciekawy temat.Fizykom [spędza] sen z powiek.Prastare teksty mówiące o latających synach bogów na wimanach,-daje wiele do myślenia, nie tylko fizykom.cze.
 
Assault
1 czerwca 2003

a może TR - 3B ???
 
MOSKIT
1 czerwca 2003

można prośić po polsku? :-)
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Assault
1 czerwca 2003

Widziałeś coś na niebie?
Czy były to trzy światła układające się w trójkąt?
Jeśli tak i nie był to żaden samolot, to możliwe, że widziałeś
TR-3B coś, co lata i to niewiarygodnie szybko.

"Znajomy powiedział, że nigdy nie zapomni widoku TR-3B wyglądającego niczym statek obcych tuż nad wyschniętym
jeziorem Papoose. Istniał tylko jako pogłoska wśród załogi
Groom Lake. Statek przeleciał w kompletnej ciszy nad pasem
startowym Area 51 i bezgłośnie zatrzymał się w powietrzu, wisząc
przez ok. 10 min. nad Strefą S4. Potem majestatycznie osiadł
otoczony błękitno- srebrną poświatą. Model operacyjny TR-3B
zwany także Astra jest olbrzymem długości ok. 600 stóp (183m)."

TR-3B nie jest fikcją i był zbudowany w ramach tajnego projektu Aurora
w oparciu o technologię z późnych lat osiemdziesiątych na zamówienie
National Reconnaissance Office, NSA i CIA.
Nie każde UFO to obcy.

Jakby co mam materiały o jego zespole napędowym. Coś z superciężkim pierwiastkiem , mogę wysłać.
 
Assault
1 czerwca 2003

Hallo jesteście tam ??? W taki sposób nie pogada ! lepsze byłoby Gg :(
 
Kacpi
2 czerwca 2003

Assault a co to jest to TR-3B?????
 
MOSKIT
2 czerwca 2003

przecież napisał - jest to tak zwany latający trujkąt - w sieci jest kilka zdjęć tego "fenomenu" jak znajde to dam link
 
Assault
2 czerwca 2003

Chcecie link ???
Mogę wam dać do strony o tym projekcie. przy okazji jest tam pois jak działa silnik antygrawitacyjny i kilka ciekawych inforamcji...
 
Kacpi
2 czerwca 2003

spoko to jak byś mógł to prześlij :)
 
Assault
2 czerwca 2003

http://www.zsckr.koscielec.pl/areatr3b.htm :] To ta o antygrawitacji
http://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Artykuly/NS/Vimana.htm - ta jest o mojej pasji...:) warto zobaczyć chociażby te hieroglify...
 
Kacpi
2 czerwca 2003

interesujące :) jeśli chodzi o te Vimany i ich dokładne opisy to co na ten temat mowi współczesna nauka??
 
Assault
2 czerwca 2003

Omija je szerokim jukem, bo jeśliby okazało się że to prawda to wyszło by na jaw że ldzie są tumany (jak można zapomnieć takie technologie) Nie pomagają nawet dowody : modele wiman, bateria elektryczna sprzed 4000 tys lat i starożytne komputery... trudno... Dalej będziemy wiedzię tyle co nas nauczą , a nauczą nas tak żeby im pasował...
PS. Podobno TR - 3b ma silnik zbudowany na podstawie Ramajany!!!! Miałem namiary gościa który według tych opisów zbudował latadło... i działało...
PS 2. Przeczytajcie w PŚ. Księgę Ezechiela rozdział pierwszy...
 
Kacpi
2 czerwca 2003

No tak to mogly być cywilizacje posiadające niesamowite technologie czytałem że są tam opisane wojny atomowe bogow czy coś takiego a najciekawsze jest to że na ziemi są miejsca gdzie piasek jest zeszklony a wiemy że tylko w wyniku wybuchu bomby atomowej może nastapić takie zjawisko np pustynia w Nevadzie poza tym są miejsca ktore o dziwo bardzo promieniują bardziej niż Hiroszima
 
Kacpi
2 czerwca 2003

A co ciekawe jest w tej księdze????
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 3785
Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 189 | 190 | Następna strona
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.