Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
silnik grawitacyjny.
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 3785
Poprzednia strona | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | .. | 189 | 190 | Następna strona
marian
24 marca 2003

Szukam osoby interesujące się sposobem podróżowania .
mam teorię na temat silnika grawitacyjnego, posiadam
kilka elementów do zbudowania go. Z zawodu jestem elektronikiem.
Posiadam generator funkcyjny , mogę mieć dostęp do rtęci metalicznej .
Szukam kontaktu na temat silnika a.g.
Marian.
 
Assault
7 czerwca 2003

OOkkkkkkkk!!!!!!! NO problems !!!!!!!! Choćby teraz !!! Acha Leto: właśnie poszły dokładniejsze instrukcje - wejdź na - http://www.ndw.v.pl/skrypty/art.php?nr=431 są tam instrukcje i bardzo dokładne rysunki
 
duch.
7 czerwca 2003

Osobiście straciłem w [polu magnetycznym] moje oszczędności i sporo pracy i czasu.Problem w tym że w fizyce pola nie ma kompromisów.Efekty uzyskiwane w pracowniach -są okupione wielkimi nakładami pracy i finansów [państwowych].Obecnie nauka drąży temat z zakresu ładunków elektrycznych i drgań w mikropolu-cząsteczek elementarnych-spin itp.Zapał[amatorski] jest przyjemnością ,lecz czasem kosztowną.Życzę powodzenia lecz myślę że w polu magnetycznym [amatorsko] nie wiele da się zrobić w [ww] temacie .Być może się myle. cze.
 
capman
7 czerwca 2003

Tak duchu mylisz się. Wszelkie największe wynalazki moim zdanie były robione amatorsko.
 
Assault
8 czerwca 2003

No właśnie !!!!!!!!! JOHN SEARL !!!!
 
Assault
8 czerwca 2003

Panowie mam pomysł !!! Zanim opracujemy silnik którym dogonimy Mariana, który gdziaś poleciał, proponuje zbudowac lampę plazmową !!
 
capman
8 czerwca 2003

A do czego ta lampa miałaby służyć?
 
Assault
8 czerwca 2003

Tak dla hec..... Wygląda zajebiście , ale coś czuję że by nas najpierw pozabijała. Lepiej pomyśleć nad uzbrojeniem proponuje coil gun...
 
Kacpi
8 czerwca 2003

ona promieniuje jakimś specyficznym promieniowaniem??????
 
Assault
8 czerwca 2003

Lampa nie...raczej...no chyba że...Wystarczyłby 1 drobny błąd w obliczeniech i od kuli do zblizającego się do niej palca przeskoczyła by taka iskra że wybiła by w nim sporą dziurę. A poza tym do zbudowania takiej kuli należało by użyć ogromnego napięcia - tu też wystarczyłby tylko 1 błąd.... Lepiej popracujmy nad coil gunem...
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
Kacpi
8 czerwca 2003

Acha a co to jest Coil gunem???
 
Assault
8 czerwca 2003

Coil gun - broń elektromagnetyczna opracowana przez Teslę
 
Kacpi
9 czerwca 2003

czytałem ostatnio na temat generatora Searla jak to naprawde działa to mamy dostęp do nieograniczonej ilości energi
 
Jeti
9 czerwca 2003

AAA czy to bedzie DIESEL ?
 
Assault
10 czerwca 2003

Nie kilka pierścieni wirujących z zawrotną prędkościa...
 
Assault
10 czerwca 2003

EEeeeeeeeeejjj ludzie, ludzie... Jakby co szukajcie mnie na kanale o wimanach :]
 
Assault
10 czerwca 2003

Z racji tego że niewiele ssób ma o tym pojecie jestem zmuszony wrócić TU ! Trudno,
przynajmniej udało mi się dowiedzieć że wimany mogły być prawdą. Człowiek na ziemi egzystuje już ok 2 800 000 lat, więc policzmy... Naukowcy zakładają że nasza epoka rozpoczęła się ok 19 000 lat temu. Czyli od początku do teraz , do tego dodajmy (wszyscy wiedzą że nieuchronnie zbliżamy się ku zagładzie - kolejnej...) ok. 1000 lat na samozagładę i wychodzi nam około 20 000 lat. Teraz podzielcie 2 800 000 na 20 000, i wyjdzie Wam ile razy mogła powstać nasza cywilizacja , i się zakończyć np. wojną atomową...Czyżbyśmy byli 140 pokoleniem ??
 
Assault
10 czerwca 2003

Ale pewnie się mylę....
 
capman
11 czerwca 2003

Pewnie się mylisz :-)
Tzn. większość ludności miała zginąć w latach 90-tych, ale tak się nie stało, chyba z woli Boga.
Coilgun to ten z red alerta, wiem działał idealnie, ale skierowanie prądu nie na swoje jednostki no będzie trudne. Sear to mądry człowiek, dobrze, że inni zaczynają mówić o jego rewolucynym wynalazku, który zresztą został też zbudowany z Rosji, tzn, że inni też potrafią zbudować tą maszynkę. Jest kilka książek w których Searl opisuje dokładne plany zbudowanie tego generatora, ale niestety prawie nie możliwe do zdobycia.
 
duch.
12 czerwca 2003

Marian!!!-wracaj i opowiadaj!!!-nie wykręcaj się milczeniem!!!.
 
Leto
13 czerwca 2003

Assault: W temacie "lampy plazmowej" - piszesz zapewne o takiej szklanej sferze, pokrytej metalem, i umieszczonym w jej centrum emiterze w kształcie kulki, a jej działanie objawia się wyładowaniami ellektrycznymi między emiterem a sferą - szczególnie ładnie, gdy wewnątrz jest jakiś gaz typu neon lub krypton... Czy chociażby pary jakiejś cieczy, nie znam się. :) Jak znajdziesz sposób, by to tanio robić, to ja wchodzę z Tobą w konsorcjum, bo lampa niebezpieczna nie jest, za to można ją opchnąć za ciężkie pieniądze... ;-))
I od razu odpowiedź dla tych, co się boją popzrenia, porażenia prądem i wypalania dziur w palcach - napięcie jest w tej lampie wysokie, ale moc nieduża, więc i natężenie rzedi miliamper. Owszem, mogłaby Wam błykawica na palucha przeskoczyć, ale nie liczcie na jakie sensacje - a już na pewno nie da się tym kogoś zabić... ;-))
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 3785
Poprzednia strona | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | .. | 189 | 190 | Następna strona
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.