Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
silnik grawitacyjny.
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 3785
Poprzednia strona | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | .. | 189 | 190 | Następna strona
marian
24 marca 2003

Szukam osoby interesujące się sposobem podróżowania .
mam teorię na temat silnika grawitacyjnego, posiadam
kilka elementów do zbudowania go. Z zawodu jestem elektronikiem.
Posiadam generator funkcyjny , mogę mieć dostęp do rtęci metalicznej .
Szukam kontaktu na temat silnika a.g.
Marian.
 
Assault
13 czerwca 2003

JA mam opis jak to zbudować i to w domu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Assault
13 czerwca 2003

A z racji tego że taki ze mnie elektryk że jak w szkole robiłem obwód na technikę to prądu przez 2 godziny nie było! Więc wolę się za to nie brać sam, jeszcze mi życie miłe !!!!! Wolę poeksperymentowąć z telekinezą... :]
 
świchu
13 czerwca 2003

JA TEZ JESTEM ELEKTRONIKIEM I NIE WIEM DO CZEGO MOŻE CI SIE PRZYDAĆ TEN GENERATOR FUNKCYJNY
 
lol
13 czerwca 2003

w domu to se mozesz zbudowac domek z klockow lego a silnik antygrawitacyjny to masz w dupie chyba i jak kurwa myslisz ze polaczysz dwie lyzki do baterii 9 V. i nagle zaczna sie unosic to masz niezle najebane w glowie ( bez pierwiastka 115 mozesz se pogrzebac )
 
Assault
14 czerwca 2003

lol : ty się lepiej odczep od klocków lego !!! Są zajebiste , szczególnie te technic. Ja mam zestaw ładowarki (z siłownikami hydraulicznymi). Fakt bez pierwiastka ani rusz...
Achaaaa Searl go miał na pęczki chyba do niego zadzwonię.... :]]]]]]]]]
 
Assault
14 czerwca 2003

A poza tym nie mówiłem o silniku tylko o LAMPIE !!!!!!!!
 
Assault
14 czerwca 2003

A i tak najlepiej jest wsadzić nożyczki do kontaktu jak to zrobili w mojej klasie...
 
Assault
14 czerwca 2003

Leto odezwij że się bo mam schematy tej lampy...
 
Assault
14 czerwca 2003

Leto wjedź na http://members.fortunecity.com/timevehicle/8f/p7.1_3.jpg
i powiedz co o tym sądzisz...
 
tajne.tarot-marsylski.pl

 
anonimowy
14 czerwca 2003

mój zasób wiedzy jest na poziomie liceum (fizyka pewnie ok. XVII w.), ale nie moge uwierzyc w to, co tu piszecie (szczególnie, ze marian, ktory rzekomo umie zbudowac perpetuum mobile - tak przynajmniej to wyglada - ulegl najprawdopodobniej procesowi "dezintegracji" ;). wg. was wszystko mozna zbudowac minimalnymi nakladami srodków z wiedza na poziomie, jaki maja absolwenci kazdej uczelni technicznej. przeciez za to mozna dostac nobla! zaciagnijcie pozyczke z banku, zbudujcie to, co podwaza 2 zasade termodynamiki (tak mi sie wydaje), potem nobel, a wraz z nim nagroda pieniezna (zwrot kosztow) i olbrzymia satysfakcja. chyba, ze brakuje wam jakiejs magicznej czesci z bajki (tak jak w przypadku wiman drewienka z ciemna kora)? czy nie zyjecie przypadkiem w swiecie fantastyki?

p.s. "korzystac" piszcie przez "rz"
 
Assault
14 czerwca 2003

No dobra rozszyfrował mnie... Codziennie ok 22.00 przechodzę do równoległej rzeczywistości, siedzę tam trochę a następnie wracam tak około 6.00 :]
 
anonimowy
14 czerwca 2003

mówisz o internecie?
oczka nie bola? ;)

oczekiwalem innej odpowiedzi, chcialem sprowokowac`, ale widze, ze zamykacie sie we wlasnym kregu...czesto organizujecie sabaty (to tak a propos kregu ;)?

ludzie nie sa przygotowani na WASZA prawde. ja z cala pewnoscia nie jestem, ale wmawianie komus, ze nie przyjmuje czegos do wiadomosci, bo jest materialista to bzdura.

dobrze, ze przynajmniej nie jestescie fanatykami, tylko popieracie swoje slowa wiedza - zapewne z pewnymi lukami - ale jednak wiedza.

sorki,
 
Assault
15 czerwca 2003

Acha nie mówiłem o inetrnecie tylko o śnie...
 
Assault
15 czerwca 2003

a wtedy pracują oczka, ale te duszy lub rozumu...
 
irek
15 czerwca 2003

od 30lat interesuję się tym problemem mimo iż nie jestem fizykiem a lekarzem,to przeczytałem wydaje mi się sporo na ten temat.
co powiesz na to,że grawitacja może nie jest przyciąganiem a ściskaniem,dociskaniem?
 
anonimowy
15 czerwca 2003

ja slyszalem wersje, ze grawitacja to wyciskanie (bardzo popularna wsrod producentow naturalnych sokow owocowych, ktorzy nie sa materialistami)
 
duch.
15 czerwca 2003

Jestem amatorem fizyki pola.Interesuje mnie mikropole,sedno [sprawy] jak wiesz-,nie okreslono samej grawitacji,tyko obserwuje się jej pochodne,że tak nazwę.Wspomniałeś o ściskaniu ,natychmiast pomyślałem że jesteś podobnie jak ja amatorem ,lecz dość wymagającym -nazwę, -widzisz fizykę filozoficznie i jesteś realistą.Samo ściskanie -przyznam myślałem nad tym zagadnieniem -to ciekawe widzenie,mające jak myślę logiczne podstawy-przy obecnej wiedzy o POLU.Moje widzenie POLA,jest bardzo podobne,postrzegam pole w wielu aspektach,następnie staram się [cedzić]moje rozważania-czasem z logicznych i realnych zasad,niewiele zostaje ,lecz tym sposobem staram się fantazjować- lecz w ramach zasad dość ścisłych,jeśli chodzi o [prawa] we wspaniałej fizyce pola.Jak wiemy- pole jest jedną wielką kopalnią tajemnic i zapewne długo tą kopalnią będzie.Osobiście nie jestem fanatykiem jakiejkolwiek teorji pola.Fanatyzm przeszkadza we właściwym rozpatrywaniu zagadnień w jakiejkolwiek dziedzinie.Tajemnica fizyki pola jest wspaniała, choćby z racji samej filozofji jej zaistnienia-ponadczasowego [jak myślę].Np.-[wielki wybuch],jako początek-jest ośmieszający FIZYKÓW.Taki początek mnie osobiście nigdy nie [zadowalał] i byłem nawet trochę zmartwiony tak wielkim błędem fizyków zawodowych.Myślę że każdy fizyk,automatycznie musi być[ijest] filozofem.Dziś nie da się być fizykiem a nie być filozofem,-to nierozłączna para postrzegania świata.Jeśli chodzi o samo POLE,-to obecnie jestem na etapie rozważań [informacji] w polu.Moim zdaniem -przed czymkolwiek -musi zaistnieć informacja o czymkolwiek w polu ,jakie znamy i jakiego jeszcze nie znamy.Tym sposobem przyglądam się wartością [inteligencji w polu,-to kolejny wielki i wspaniały temat,dotyczący jednak FIZYKI POLA..cze.Przyznam można by tu mówić i mówić-bez końca.Osobiście jestę bardzo kiepski z ort.-za co mi wstyd.pozdrawiam i życzę miłych i owocnych obserwacji.
 
duch.
16 czerwca 2003

Dobrze że ktoś wsadził [kij] w mrowisko.To czasem pomaga, ba!- a nawet jest wskazane i mimo że zrobił to [ananim] to trzeba przyznać że nie złośliwie i do tego trafił w dyche.Moje uznanie dla anonima.cze.
 
duch.
16 czerwca 2003

Ps.-mówiąc o informacji ,mam na myśli informacje bez nam znanych [nośników] owej informacji,-bez jakichkolwiek drgań i czegokolwiek co fizyka nazywa cząstką elementarną czy hipotetyczną.Nazwał bym to [inteligencja?-informacja],-poza POLEM,inaczej mówiąc,chodzi mi o informacje,której- [pochodną?] jest POLE.Moim zdaniem-nie zaistnieje ani jedna cząsteczka elementarna przed informacją o owej cząsteczce w polu.Pomijam to co następuje w wyniku TWÓRCZEGO CHAOSU.cze.
 
Assault
16 czerwca 2003

Proponuję zostawić temat silnika antygrawitacyjnego ,a zająć się budową jakiegoś magnokraftu...
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 3785
Poprzednia strona | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | .. | 189 | 190 | Następna strona
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.